News

Nicole Scherzinger odwołała trasę The Pussycat Dolls. Reszta zespołu dowiedziała się z internetu?

Nicole Scherzinger odwołała trasę The Pussycat Dolls. Reszta zespołu dowiedziała się z internetu?

fot. YouTube.com/The Pussycat Dolls

Nicole Scherzinger ogłosiła na Instagramie, że trasa koncertowa The Pussycat Dolls została odwołana. Pozostałe członkinie girlsbandu miały nie zostać o tym wcześniej poinformowane.

Leksiu komentuje aferę ze swoim udziałem. Dlaczego filmik Konopskyyego zniknął z sieci? >> 

The Pussycat Dolls – koncerty odwołane

Amerykański zespół ogłosił 10-dniową serię koncertów w 2019 roku, jednak występy były przekładane z powodu pandemii koronawirusa. Niedawno główna wokalistka, Nicole Scherzinger, przekazała, że koncerty zostały ponownie anulowane przez koronawirusa.

Dziękuję wszystkim, którzy mieli bilety na PCD – jesteśmy bardzo wdzięczni za wasze wsparcie i lojalność! Biorąc pod uwagę stale zmieniające się okoliczności pandemicznych, rozumiem decyzję, że trasa koncertowa musiała zostać odwołana.

Zainwestowałam ogromną ilość czasu, energii i finansów w przywrócenie tego projektu do życia i chociaż jestem niesamowicie zasmucona tą decyzją, jestem również bardzo dumna z tego, co udało nam się osiągnąć w tak krótkim czasie, który spędziłyśmy razem przed COVID. Nie mogę wyrazić słowami miłości, podziwu i wdzięczności, jaką mam dla innych dziewczyn z zespołu i fanów, którzy nas wspierali. Bądźcie bezpieczni i zdrowi – napisała Scherzinger.

Kim jest Słowik - nowy 'boss' federacji MMA Marcina Najmana? >> 

Magazyn People przypomina, że odwołanie koncertów ma miejsce kilka miesięcy po tym, jak założycielka Pussycat Dolls, Robin Antin, pozwała Nicole Scherzinger za rzekomą odmowę udziału w trasie, chyba że otrzyma 75% udziałów w firmie PCD Worldwide.

Nicole Scherzinger odwołała trasę bez wiedzy The Pussycat Dolls?

Niedługo później Carmit Bachar i Jessica Sutta wydały wspólne oświadczenie, w którym skomentowały odwołanie występów The Pussycat Dolls.

Chcemy powiedzieć, jak niesamowicie jesteśmy rozczarowane tym, że dowiadujemy się z Instagrama, że trasa Pussycat Dolls została odwołana. Jak dotąd nie było oficjalnego powiadomienia o tym. Tak czy inaczej, wygląda na to, że to koniec niesamowitego, zmieniającego życie rozdziału, wypełnionego wspomnieniami, za które zawsze będziemy wdzięczne. Zaufajcie nam, nie jest to rezultat, na który liczyłyśmy. Niestety to jest poza naszą kontrolą. – czytamy.

Do sprawy odniosła się też Robin Antin, założycielka The Pussycat Dolls.

Ja i dziewczyny czekałyśmy od dłuższego czasu na terminy tras koncertowych, wszystkie  tak ciężko pracowałyśmy, aby to się wydarzyło. Każdy z nas dokonał osobistych i finansowych poświęceń, ale to jest to, czego potrzeba, aby być graczem w „ZESPOLE”. Nie zapominajmy, że jest pięciu innych członków tej grupy, na których bardzo mi zależy, którzy zasługują na to, żeby ich usłyszeć… (…)  Są prawdy w tej sytuacji, mam tylko nadzieję, że pewnego dnia ujrzą światło dzienne – napisała Robin Antin.

Antek Królikowski: awantura z ojcem Opozdy zakończona wystrzałem z broni. Co się stało? >> 

W 2009 roku The Pussycat Dolls zawiesiło działalność, a w 2010 roku zespół został rozwiązany. Mówiło się, że powodem są konflikty personalne. W listopadzie 2019 roku ogłoszono powrót The Pussycat Dolls.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.