News

„Nieznajomy” Dawida Podsiadło w folkowym wykonaniu zespołu Tulia! Podoba Wam się?

„Nieznajomy” Dawida Podsiadło w folkowym wykonaniu zespołu Tulia! Podoba Wam się?

screen from YouTube.com/PublicImage

Jeśli wydaje Wam się, że muzyka ludowa jest nudna to macie rację – wydaje Wam się!

Dziewczyny z zespołu Tulia udowadniają, że ten styl muzyczny może wzbudzać wielkie emocje. Folkowe wokalistki zaprezentowały własny teledysk do coveru kawałka Dawida Podsiadło „Nieznajomy”.

Nagranie obejrzało już ponad 125 tysięcy internautów. Pomysłem i wykonaniem Tulii zachwycił się również Podsiadło - Dawid skomentował ich przeróbkę na swoim profilu na Facebooku.

Wszyscy mi wysyłają, wiadomości, linki, insta, Facebooki, YouTube, artykuły o tym piszą, no to też muszę w tej sprawie zabrać głos. Pięknie hipnotyzujący ten cover. Ogromny szacunek za video. Widać, że poświecono temu mnóstwo pracy i pasji i to ogromnie doceniam. Efekt jest wspaniały, bardzo poruszające i po prosu piękne. Przyjemnie posłuchać takiego Nieznajomego. Tulia wysyłam dużo dobrej energii. Magia - napisał wokalista.

To nie pierwszy sukces dziewczyn z zespołu Tulia - jakiś czas temu artystki nagrały folkowy cover kawałka "Enjoy The Silence". Członkowie Depeche Mode zachwycili się wówczas tą aranżacją i cover poniósł się w świat przynosząc grupie popularność. 

Podoba Wam się to wykonanie?

 

Zobacz też: Miłość do country, burzliwe związki i medialne konflikty. Taylor Swift jest naszą ARTYSTKĄ TYGODNIA!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj