Reklama
placeholder
News

Ile obecnie kosztują obozy sportowe gwiazd? Chodakowska z najdroższą ofertą

Ile obecnie kosztują obozy sportowe gwiazd? Chodakowska z najdroższą ofertą

fot. instagram.com//annalewandowska//qczaj/chodakowskaewa/

Reklama
Reklama
placeholder

Obozy sportowe, na których uczestnicy mogą przez kilka dni trenować pod okiem najsłynniejszych trenerów fitness, od lat cieszą się popularnością wśród ich wielbicieli. Nie każdy może jednak pozwolić sobie na taką przyjemność z powodu wysokich cen takich imprez. 2024 roku są one jeszcze wyższe niż kilka lat wcześniej. 

Ile kosztuje przyjęcie komunijne w restauracjach celebrytów? Magda Gessler rekordzistką >>

Ile kosztują obozy sportowe gwiazd fitness? Jest drogo

Anna Lewandowska w 2016 roku rozpoczęła organizację obozów weekendowych. W programie wydarzenia znajdowały się treningi i wykłady prowadzone przez żonę Roberta Lewandowskiego. Cena obejmowała także ćwiczenia z innymi trenerami, wyżywienie skomponowane według przepisów celebrytki, zakwaterowanie w luksusowym hotelu, a także masaż i upominki dla każdego z uczestników. Wówczas za te atrakcje trzeba było zapłacić 2500 złotych. Aktualnie Anna Lewandowska organizuje kilkudniowe obozy w ośrodku Dojo zlokalizowanym w Starej Wsi. Najbliższy odbędzie się w maju tego roku. Jego cena to 5250 złotych za 6 dni. Koszt obejmuje zakwaterowanie w 7-osobowych japońskich domkach o wysokim standardzie, trzy posiłki, wykłady i treningi, ubezpieczenie NNW, odnowę biologiczną, a także prezenty powitalne. 

Swoje obozy sportowe pod nazwą Qczaj Camp organizuje także Qczaj. W kwietniu 2024 jego fani mogą wziąć udział w pięciodniowym wydarzeniu w Dolnośkąskim Centrum Sportu Polana Jakuszycka. Cena za jedną osobę wynosi 3690 złotych i obejmuje: nocleg, wyżywienie, minimum dwa treningi dziennie - w tym jeden prowadzony przez Qczaja, poranne medytacje lub rozgrzewki, nielimitowany wstęp na strefę saun oraz basen wewnętrzny. 

Z kolei Ewa Chodakowska, która swoje "tygodnie metamorfozy" organizuje od 10 lat, pod koniec kwietnia 2024 roku spotka się ze swoimi fankami w czterogwiazdkowym hotelu w Arłamowie. Koszt pięciodniowego wydarzenia to 5900 złotych. Cena obejmuje całodzienne wyżywienie, codzienne treningi z trenerką oraz jej mężem - Lefterisem Kavoukisem, warsztaty i wykłady z teamem Ewy, a także dostęp do strefy SPA. 

Akop Szostak zareagował na hejt, który spotkał go po rozstaniu. Stanął w obronie Sylwii >>

Skusilibyście się na obóz sportowy pod okiem gwiazd?

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama