News

Olga Frycz jest w ciąży. Aktorka ujawniła imię drugiego dziecka

Olga Frycz jest w ciąży. Aktorka ujawniła imię drugiego dziecka

Fot. Instagram.com/tojafrycz

Olga Frycz jest w kolejnej ciąży. Aktorka zdradziła płeć i ujawniła imię drugiego dziecka. Na Instagramie napisała, że nie obawia się samodzielnego macierzyństwa.

Klaudia Halejcio urodziła! Pokazała filmik ze szpitala >>

Olga Frycz jest w drugiej ciąży. Płeć i imię dziecka

Niedawno Olga Frycz, znana m.in. z seriali M Jak Miłość i Miłość Nad Rozlewiskiem, ogłosiła, że po raz drugi zostanie mamą. Opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać już zaokrąglony brzuszek. Córka Jana Frycza urodzi dziewczynkę, która będzie nosić imię Zosia. 

Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję. Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu. Pozdrawiam, #momoftwo (jakby na to nie patrzeć) – napisała Olga Frycz pod wspólnym zdjęciem ze starszą pociechą.

Tadeusz Muller zaręczony! Syn Magdy Gessler oświadczył się >>

Olga Frycz była związana z trenerem tajskiego boksu, Grzegorzem Sobieszkiem, z którym zaręczyła się w sierpniu 2018 roku. We wrześniu tego samego roku na świat przyszła ich córka Helena. Jakiś czas później Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się.

Olga Frycz nie zdradziła kto jest ojcem jej drugiego dziecka.

Olga Frycz jest w ciąży. Były partner komentuje 

Wiadomość o tym, że Olga Frycz jest w ciąży skomentował jej były partner.

Hela na bank będzie supersiostrą, a ty jesteś supermamą, bo jesteś bardzo, bardzo dzielna, nawet jak jesteś sama w trudnych życiowo sytuacjach. I tak jak mówiłem wiele razy, zawsze (!) możesz na mnie liczyć – napisał  na Instagramie Grzegorz Sobieszek.

Dziękuję, Grzesiu, jesteś superprzyjaciel i będziesz fajnym wujkiem, hehe – odpowiedziała mu Frycz.

Pod postem z radosną nowiną posypały się gratulacje dla aktorki.

My również gratulujemy!

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.