Reklama
placeholder
News

Orcheston – Gromee na jedynym takim koncercie! Tego nie możesz przegapić

Orcheston – Gromee na jedynym takim koncercie! Tego nie możesz przegapić

YouTube.com/Prestige MJM (official)

Reklama
Reklama
placeholder

Gromee wystąpi z orkiestrą symfoniczą - to będzie niezwykłe połączenie dwóch gatunków muzycznych! Na jednym koncercie spotkają się zupełnie odmienne światy: muzyki elektronicznej oraz muzyki klasycznej. Usłyszymy aranżacje największych hitów takich twórców jak m.in. Avicii, Daft Punk czy Kraftwerk.

Orcheston to projekt bez precedensu, który będzie jednym z najoryginalniejszych oraz budzących emocje wydarzeń kulturalnych końcówki tego roku. Koncert odbędzie się 14 grudnia 2018 roku w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Orcheston – Gromee i orkiestra symfoniczna

Gromee w towarzystwie światowej sławy Orkiestry Akademii Beethovenowskiej zagra wyjątkowy koncert. To czołowy polski zespół symfoniczny młodego pokolenia. Orcheston zdecydowanie zaskoczy odbiorców!

Ideą koncertu jest pokazanie słuchaczom, iż połączenie dwóch tak różnych światów i gatunków muzycznych, jakimi są muzyka elektroniczna i muzyka klasyczna, tworzy magiczną i spójną całość. Każdy, kto kocha muzykę, znajdzie tego wieczoru coś dla siebie. Zaprezentujemy historię muzyki elektronicznej - podkreśla Gromee, czołowy DJ i producent muzyczny.

Zobaczymy show, które oczaruje zarówno fanów muzyki klasycznej, jak i elektronicznej. Jeśli ktoś zachwycił się koncertem BBC Prom Ibiza w Royal Albert Hall, nie powinien przegapić Orchestonu! - zachęca Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Koncert Gromeego i orkiestry symfonicznej odbędzie się 14 grudnia w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Sprzedaż biletów rozpoczęła się w piątek 14 września. Bilety można zakupić na stronach prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Zobaczcie oficjalne zaproszenie na wydarzenie!

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama