Reklama
placeholder
News

Orcheston: z Krakowa do Warszawy! Znamy datę koncertu

Orcheston: z Krakowa do Warszawy! Znamy datę koncertu

fot. materiały Prestige MJM

Reklama
Reklama
placeholder

Orcheston okazał się ogromnym sukcesem. Autorski projekt Gromeego wyprzedał się do ostatniego miejsca!

Kilka dni temu odbyła się premiera projektu Orcheston, na którą czekały tysiące osób. Nie wszyscy jednak zdążyli kupić bilety, ponieważ koncert został wyprzedany.

Wydarzenie było jednym z najbardziej wyczekiwanych koncertów końcówki 2018 roku. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania zarówno publiczności, muzyków, jak i organizatorów. Sala wyprzedana co do jednego miejsca wypełniła się po brzegi fanami nie tylko muzyki elektronicznej, ale również zwolennikami brzmień symfonicznych.

Repertuar przygotowany na ten wieczór do końca pozostawał niespodzianką dla uczestników koncertu. Niezwykłe aranżacje największych światowych hitów tak różnorodnych artystów, jak Avicii, Depeche Mode, Donna Summer, Daft Punk, Armin Van Buuren, Vangelis, Fatboy Slim czy Chemical Brothers wywoływały gęsią skórkę nawet u największych sceptyków. Ten koncert w Krakowie zapamiętają na długo!

Dla tych, którzy nie zdążyli załapać się na krakowski występ mamy genialną wiadomość. Orcheston odbędzie się również w Warszawie!

Koncert odbędzie się w warszawskim Torwarze 17 maja 2019 roku. Nie zabraknie również gości specjalnych! Największe hity muzyki elektronicznej w cudownych, symfonicznych aranżacjach wybrzmią ponownie.

Gromee – pomysłodawca projektu - ma w zanadrzu jeszcze więcej aranżacji i jeszcze więcej niezapomnianych hitów. Repertuar kolejnej edycji Orchestonu pozostanie więc ponownie niespodzianką.

Na pierwszym, premierowym koncercie nie zagraliśmy wszystkich utworów, które przygotowałem ze względu na ograniczony czas, ale wiem, że chcę je zaprezentować na żywo. Więc kolejny koncert, to także możliwość zagrania utworów, których nie zaprezentowaliśmy w koncercie premierowym w ICE Kraków - podkreśla Gromee.

Podczas premiery na scenie obok Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej pojawili się również: Beata Kozidrak, Reni Jusis, Sarsa, Natalia Szroeder, Mateusz Ziółko, Lukas Meijer, Sara Chmiel-Gromala, Kasia Dereń, Kasia Malenda, Piotr Tabir, Jan Radwan oraz Jacob A. Kto zaprezentuje się podczas kolejnej edycji? To kolejna niespodzianka, którą organizatorzy będą systematycznie zdradzać.

Orcheston to kolejny oryginalny projekt, jakiego podjęliśmy się jako agencja Prestige MJM. Od samego początku nie mieliśmy wątpliwości, że to koncert, który zostanie zwieńczony spektakularnym sukcesem. Dobór artystów, kunszt Orkiestry Akademii Beethovenowskiej i pomysł Gromeego utworzyły nową jakość na polskiej scenie muzycznej, po którą sięgnęli fani skrajnie różnych gatunków muzyki. Już nie mogę doczekać się kolejnej edycji Orchestonu - zauważa Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Gromeem podjęła się organizacji koncertu.

Drugi Orcheston, czyli wydarzenie z udziałem Gromeego, Orkiestry Beethovenowskiej i artystów polskiej sceny muzycznej, odbędzie się 17 maja 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety na koncert będzie można kupić od 20 grudnia godziny 10:00 poprzez stronę www.prestigemjm.com.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama