Reklama
placeholder
News

14. Urodziny 4FUN.TV! Tak się bawiliśmy w La Playa Music Bar! [ZDJĘCIA]

14. Urodziny 4FUN.TV! Tak się bawiliśmy w La Playa Music Bar! [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
placeholder

 

Urodziny 4FUN.TV rozgrzały stolicę na koniec lata! 23 sierpnia 2018 roku razem z Wami bawiliśmy się w La Playa Music Bar - fantastycznym klubie na nadwiślańskiej plaży. 

Kto był na urodzinach 4FUN.TV w 2018 roku?

Urodziny 4FUN to jedyna okazja, by zobaczyć wszystkich prezenterów naszych stacji w jednym miejscu: Ola Ciupa, Siostry Godlewskie, Kristina Kurcheva, Siostry ADiHD, Jacek Januszko, Damian MichałowskiDawid Muszyński - ich mogliście spotkać z mikrofonem i na parkiecie. To była też okazja, by poznać nową prezenterkę 4FUN.TV - Klaudię Tyszkiewicz, która prowadzi pasmo K-Pop Non Stop.

Na scenie w La Playa wystąpili: Sylwia Grzeszczak, Gromee oraz Łobuzy, przy muzyce których bawiło się całe mnóstwo gwiazd i celebrytów, m.in. Honorata Skarbek, Lanberry, Rafał Maserak, Gosia Andrzejewicz, Antek Smykiewicz, Maciej Nowak, Tomek LubertPiotr Kędzierski, Marta Mandaryna WiśniewskaMaja Hyży, GouvaRafał Roofi Kamiński, Karol Niecikowski, DJ Adamus, Wujek Samo Zło, Nick Sinckler, Ola Gintrowska, Andżelika Mucha - littlemooonster96, Paulina Koziejowska, Madox, Robert Burneika.

Zobacz: Gromee będzie ojcem! Sara Chmiel w ciąży na urodzinach 4FUN.TV! [ZDJĘCIA]

23 sierpnia 2018 roku w La Playa świętowaliśmy nie tylko 14. urodziny 4FUN.TV ale i witaliśmy nowe seriwsy w grupie:CupSell.pl, gdzie możecie printować ciuchy oraz portal naEKRANIE.pl o filmach, serialach, książkach, grach i technologiach. 

Partnerzy imprezy: Batida, Pyszne.pl, Polsat Media, Husaria, Grant's, Aperol Spritz, Lech, Mercedes-Benz Autotrade.

Zobacz naszą relację na InstaStory, Instagramie i na Facebooku 4FUN.TV

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama