Reklama
placeholder
News

Pierwsza gwiazda Orchestonu w Warszawie ogłoszona! Kto wystąpi z Gromeem?

Pierwsza gwiazda Orchestonu w Warszawie ogłoszona! Kto wystąpi z Gromeem?

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Po występie Reni Jusis podczas pierwszej edycji Orchestonu artystka powróci do projektu, by zaśpiewać w drugiej odsłonie tego niezwykłego koncertu. Królowa polskiej muzyki elektronicznej i niezwykła osobowość sceniczna ponownie zachwyci publiczność - tym razem w Warszawie. Nowa edycja Orchestonu to kolejni goście specjalni i jeszcze więcej wspaniałych aranżacji największych hitów muzyki elektronicznej w wykonaniu Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.

Reni Jusis znana jest przede wszystkim z niezapomnianych hitów takich jak Zakręcona, Kiedyś Cię Znajdę czy najnowszego singla Aureola. Tto fenomenalna artystka, która w muzyce elektronicznej odnajduje się jak mało kto. Jej występ podczas premiery projektu Orcheston publiczność z pewnością dobrze zapamiętała!

Artystka podjęła się wtedy wykonania utworu I Feel Love z repertuaru Donny Summer w niezwykle sensualnej aranżacji. Piosenka pochodzi z 1977 roku i obecnie jest niezaprzeczalną klasyką gatunku.

Liczymy na to, że artystka podczas warszawskiego Orchestonu ponownie wróci do takich przebojów.

Reni Jusis i Tomek Makowiecki ROZWODZĄ SIĘ? „Nie są razem od pół roku” >>

Historia muzyki elektronicznej, jaką podczas Orchestonu zaprezentuje Gromee, to całe spektrum utworów najróżniejszych artystów. To największe klasyki muzyki elektronicznej zostały rozpisane i zaaranżowane na orkiestrę symfoniczną. Na warsztat muzycy w Warszawie wezmą hity takich twórców jak: Avicii, Depeche Mode, Chemical Brothers, Vangelis, Tiësto, Faithless, Fatboy Slim czy Massive Attack.

Gromee postawił sobie arcytrudne zadanie. Po pierwsze: musiał z całej historii muzyki elektronicznej wybrać kilkanaście najbardziej uznanych i reprezentatywnych dla tego gatunku utworów, które zabrzmią również w innym instrumentarium. Po drugie, co jeszcze bardziej karkołomne: musiał zaaranżować je na orkiestrę symfoniczną, co wyszło mu doskonale i świadczy o jego wielkiej wrażliwości i wyobraźni muzycznej - podkreśla Reni Jusis.

Orcheston odbędzie się w Warszawie 17 maja 2019 roku. Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM we współpracy z Gromeem.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama