Reklama
placeholder
News

56-letnia Pamela Anderson bez makijażu na czerwonym dywanie. Znów zaskoczyła fanów

56-letnia Pamela Anderson bez makijażu na czerwonym dywanie. Znów zaskoczyła fanów

fot. IMDb

Reklama
Reklama
placeholder

Pamela Anderson jest obecna w szoł biznesie od ponad 30 lat. Największą popularność przyniosła aktorce rola w serialu Słoneczny patrol, w którym wcieliła się w ratowniczkę C. J. Parker. Jej znakiem rozpoznawczym były długie blond włosy, pokaźny biust oraz wyrazisty makijaż. Wielokrotnie pojawiała się okładach wielu czasopism, bo równocześnie z karierą aktorską spełniała się jako modelka.  Jakiś czas temu artystka stworzyła swoją pierwszą kolekcję strojów kąpielowych. 

Pamela Anderson zaprojektowała stroje kąpielowe! Tak, są jak ze Słonecznego patrolu! [ZDJĘCIA] >>

Pamela Anderson kolejny raz pokazała się bez makijażu

Kilka miesięcy temu 56-letnia Pamela Anderson postanowiła zmienić swój wizerunek. Przestała się malować i nawet na czerwonym dywanie pokazuje się bez makijażu. Świadczy to o tym, że postanowiła pogodzić się z przemijaniem i pokazuje się taką, jaką jest naturalnie. Aktorka twierdzi, że dzięki temu na nowo poczuła się sobą. Pierwszy raz publicznie w takiej wersji pokazała się na tegorocznym tygodniu mody w Paryżu.

Niedawno zrobiła to kolejny raz. Aktorka pojawiła się bez grama makijażu na londyńskiej gali rozdania nagród Fashion Awards 2023, a jej twarz zdobił przede wszystkim uśmiech. 

Popieracie decyzję Pameli Anderson o rezygnacji z makijażu?

Popek pokazał nowy tatuaż na głowie. ''Wykorzystali mnie'' >>

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama