News

Patoreakcja Maty: Jacek Kurski odpowiedział

Fot. YouTube.com/SBM Label

Jacek Kurski skomentował nowy singiel Maty. W Patoreakcji 20-letni raper w mocnych słowach mówi m.in. o prezesie Telewizji Polskiej. Uwaga, utwór zawiera wulgaryzmy! 

Mata - Patoreakcja: Marta Linkiewicz i Kuba Wojewódzki w hitowym klipie >> 

Mata – Patoreakcja

30 marca 2021 roku Michał Matczak zaprezentował nowy teledysk. Patoreakcja jest nazywana jeszcze mocniejszym manifestem niż Patointeligencja, wydana w 2019 roku. Do tej pory klip na YouTube obejrzano blisko 6 milionów razy.

Mata komentuje to, czego doświadczył po sukcesie Patointeligencji i odnosi się do polityki oraz polskiej rzeczywistości. Nawiązuje do Krystyny Pawłowicz, Jarosława Jakimowicza i Jacka Kurskiego.

Więc słuchajcie uważnie: j***ć Telewizję Polską

Jacek Kurski – c**j ci w dziąsło

(przestań mi ku**o rodzinę prześladować)

bo chciałbym w spokoju dorosnąć – słyszymy.

Mata: kim jest raper, który szokuje PATOINTELIGENCJĄ? >> 

W związku z premierą Patoreakcji Mata udzielił wywiadu Kubie Wojewódzkiemu, który ukazał się na łamach Polityki. Dziennikarz pojawił się w nowym teledysku rapera. 

Jacek Kurski o Patoreakcji

Prezes TVP został poproszony o komentarz do nowego singla Maty przez dziennik Fakt. Jacek Kurski odpowiedział na prośbę SMS-em.

(…) Mimo najlepszej woli nie znajduję w sobie potrzeby zainteresowania się jakimikolwiek wulgarnymi wynurzeniami. Zwyczajnie na to nie zasługuje  – cytuje treść wiadomości Radio Zet.

55-latek miał dodać, że nie słyszał jeszcze singla Patoreakcja.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.