News

Patryk Niekłań z Mam Talent nadal jest w śpiączce. Żona prosi o wsparcie

Patryk Niekłań z Mam Talent nadal jest w śpiączce. Żona prosi o wsparcie

Fot. YouTube.com/ TVN Talent Show

Patryk Niekłań walczy o powrót do zdrowia po ciężkim wypadku. Mężczyzna w dalszym ciągu nie wybudził się ze śpiączki, a jego leczenie wymaga dużych nakładów finansowych. Rodzina artysty prosi o wsparcie.

Patryk Niekłań – wypadek

Patryk Niekłań uległ wypadkowi samochodowemu 3 grudnia 2018 roku – tuż po finale 11. edycji programu Mam Talent, w którym zajął 3. miejsce. W drodze do rodzinnych Starachowic, Niekłań stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo. Wypadek był bardzo poważny, ponieważ przez długi czas życie artysty było zagrożone. W tej chwili Niekłań przebywa w Klinice Budzik Dla Dorosłych w Olsztynie. Do tej pory jednak nie wybudził się ze śpiączki.

Poważny wypadek finalisty Mam Talent! >> 

Żona Patryka Niekłania prosi o pomoc.

Na Facebooku żona finalisty Mam Talent, Anna Filipowska, poinformowała, że Niekłań rusza już rękami i nogami, otwiera oczy i odzyskuje świadomość, jednak nie komunikuje się z otoczeniem. Patryk Niekłań wymaga całodobowej opieki, a także intensywnej rehabilitacji, która jest bardzo dużym obciążeniem finansowym dla jego rodziny, dlatego Anna Filipowska prosi o wsparcie.

Patryka czeka długa oraz intensywna rehabilitacja. Wymaga on całodobowej opieki, pielęgnacji i rehabilitacji, która niestety jest bardzo kosztowna.

Pomóżmy Patrykowi w powrocie do pełni sił!!! – napisała na Facebooku.

Żona Patryka Niekłania podała także dane, pod które można wpłacać pieniądze na leczenie artysty. 

Trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia!

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dochodze do siebie po awansie do finału programu Mam Talent !!! Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim którzy we mnie wierzyli, wspierali, motywowali, zagrzewali cieplym słowem. Szczególne podziękowania dla tych co wysłali na mnie smsy- to nasz wspólny sukces !!!💕❤ Mam nadzieje że nie zawiodę w finale bedę się starał ze wszystkich sił aby zrobic jeszcze lepsze show ! Mam głowę pełną wyobraźni żeby tylko udało się to przełożyć na rzeczywistość !! @mamtalent_tvn @tvn.pl @dziendobrytvn #mamtalent#polskichłopak#polishboy#złoto#finał#show#program#warszawa#polska#szczęśliwy#energia#pozytywnie#katowice#starachowice#półfinał#gold#makeup#makeupartist#circusartist#sztuka#teatr#moc#siła#koło#cyrwheel#kukturystyka#siłownia#fitness#dieta

Post udostępniony przez Patryk Niekłań (@pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamiętam ta chwilę trwała bardzo długo ten moment gdy stałem przed obiektywem aparatu, ten błysk flesza, ten niepokój wewnętrzny przed występem i myśli w głowie ,, czy dobrze robię? A może ten występ castingowy jest za słaby ? Może te ostatnie 6 lat treningów nie były zbyt owocne? Może nie powinienem zawiodę rodzinę bliskich znajomych? A co jak się nie spodobam jury ? Castingi trwały od rana byłem już na miejscu o godzinie 8.30 rano. W czasie pobytu w teatrze Wyspiańskiego poznałem wielu ciekawych ludzi prezentujących różne umiejętności. Mój występ przewidziany był na godzinę 14.30. Pamiętam dokładnie rozgrzewkę i wejście na scenę z kamerami, wtedy zrozumiałem że jestem w dobrym miejscu i już nie ma odwrotu. :) Trema jest czymś wspaniałym bo gdy znika przestaje nam zależeć. Mam talent to wspaniała przygoda. Jutro nagram materiał bardziej obszerny. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie miłe słowa i wsparcie. Wow nie sądziłem że tak dużej liczbie osób spodoba się to co robię. #mamtalent#tvn#konkurs#fit#fitness#telewizja#szczęśliwy#wiara#motywacja#teatr#casting#gottalent#katowice#trening#sesja#zdjęcie#kamera#akcja#polskichłopak#polishboy#polishman#zwycięstwo#cirque#circusartist#cyrwheel#koło#siła#akrobatyka

Post udostępniony przez Patryk Niekłań (@pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj