News

Pete Davidson wyrzucił widza z show! Wszystko przez Mac Millera

Pete Davidson wyrzucił widza z show! Wszystko przez Mac Millera

Fot.Instagram.com/petedavidson_x

Peta Davidson wyrzucił widza z programu! Poszło o Mac Millera. Co tak naprawdę się stało?

Pete Davidson zakrył tatuaż dla Ariany Grande! Czym go zastąpił? >> 

Były chłopak Ariany Grande znany jest z dość trudnego poczucia humoru. Niejednokrotnie żartował z ważnych spraw, chociażby ze związku z wokalistką. Niedawno jednak pokazał, że nawet on nie przekracza wszystkich granic.

Jak podają portale, podczas występu Pete’a Davidsona w South Orange Performing Arts Centre w New Jersey, komik wyrzucił z sali swojego widza. Wszystko przez żart na temat Mac Millera.

Były Ariany Grande ma nową dziewczynę! To znana aktorka >> 

W pewnym momencie Davidson miał powiedzieć zdanie: „Mój przyjaciel zmarł w moim mieszkaniu”, na co ktoś krzyknął: „Mac Miller!”. Davidsona bardzo zdenerwowała taka reakcja i poprosił, żeby wyprowadzono widza za drzwi, w przeciwnym razie nie będzie kontynuował show. Kiedy żartowniś opuścił salę, komik wrócił do swojego występu.

Przypominamy, że Mac Miller zmarł we wrześniu 2018 roku. Śmierć byłego chłopaka bardzo wstrząsnęła Arianą Grande. Mówi się nawet, że to przez to tragiczne wydarzenie wokalistka rozstała się z Petem Davidsonem.

Myślicie, że Davidson dobrze zrobił?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.