News

Pizza Paweł: dom tiktokera oblany farbą. Ucierpiał jeden z jego piesków

Pizza Paweł: dom tiktokera oblany farbą. Ucierpiał jeden z jego piesków

fot. Instagram: @pawel.chudzinski

Pizza Paweł podzielił się przykrą informacją ze swoimi obserwatorami. Jeden z jego piesków ucierpiał przez to, że ktoś oblał jego dom farbą. 

Tribbs oświadczył się... drugi raz! Kim jest Żaneta Płudowska, jego partnerka? >>

Pizza Paweł: dom tiktokera oblany farbą

Pizza Paweł, a właściwie Paweł Chudziński, jest popularnym tiktokerem, którego profil o nazwie @pizzapawel obserwuje ponad 1.5 milionów internautów. Mężczyzna często publikuje na humorystyczne treści i dzieli się filmikami z udziałem swoich piesków - Candy, Coco i Cleo. Tiktoker pokazuje między innymi filmiki ze spacerów, a niedawno opublikował nagranie, na którym jeden z jego piesków świętował urodziny. Paweł Chudziński porusza na swoim profilu również poważniejsze tematy związane ze swoim życiem prywatnym. Na początku 2022 roku przekazał internautom, że zmarł jego partner, Maciej, z którym był w związku 12 lat.

Millie Bobby Brown malowana przez swojego narzeczonego. Obejrzyjcie to urocze wideo >>

W poniedziałek 11 września 2023 roku Pizza Paweł opublikował Instastory, które zaniepokoiło wielu jego fanów. Tiktoker poinformował, że ktoś postanowił oblać jego dom farbą i spowodował straty na ponad 25 tysięcy złotych. Cleo niestety ucierpiała w wyniku ataku. Farba dostała się do jej oka i wciąż ma z nim problemy. Paweł Chudziński zgłosił sprawę na policję, o czym również powiedział na swoim Instastory:

Byłem trzy godziny na policyjnym przesłuchaniu. Mam dosyć.

Pizza Paweł przekazał swoim obserwatorom, że potrzebuje odpoczynku i wkrótce przekaże więcej informacji w sprawie. 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.