News

Płaszcze i kurtki przeciwdeszczowe na letnie festiwale. Wybraliśmy najlepsze

Płaszcze i kurtki przeciwdeszczowe na letnie festiwale. Wybraliśmy najlepsze

fot. Mustache.pl

Lada moment w Płocku odbędzie się kolejna edycja Audioriver. Jeden z najlepszych polskich festiwalu odbędzie się w dniach 26-28 lipca w Płocku.

Line up prezentuje się świetnie i jak na razie nic też nie zapowiada pogodowego armagedonu i burzy stulecia… tyle, że ile to już razy prognozy nijak się miały do faktycznego stanu rzeczy (festiwalowi weterani dobrze wiedzą, o czym mowa). Przezorny zawsze ubezpieczony, prawda?

Taco Hemingway: nowa płyta już w sieci! [PLAYLISTA, PIOSENKI] >>

Jeśli więc nie po drodze Ci z zabawą w alternatywnego twórcę mody z worków na śmieci, postaw na kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe.  

 

Najmodniejsze płaszcze i kurtki przeciwdeszczowe

Zawsze na takich eventach dobrze sprawdza się streetstyle (to właściwie pewniak jeśli chodzi o stylówkę na festiwal)  - oversizowe kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe dają dużo możliwości na warstwowe kombinacje i właściwie same w sobie robią robotę. Warto też zaryzykować i postawić na mocny kolor lub fullprint – wtedy na pewno nie zgubisz się znajomym w tłumie (co jest całkiem częstą sytuacją). Dodatkowo, dla wszystkich fanów podróży w czasie i dzieciaków z serialu Stranger Things znaleźliśmy szeleszczące ortaliony utrzymane w klimacie lat 80-tych. 

Kylie Jenner ma SOBOWTÓRA?! Polka wygląda jak jej siostra >>

Poniższa selekcja uratuje Cię jeśli z nieba nagle spadnie deszcz. Nie są to przypadkowe wybory – postaraliśmy się zebrać same najfajniejsze rzeczy, w sam raz na festiwalowe szaleństwa. 

Spodobała Ci się rzecz ze zdjęcia? Kliknij na nie!

Z kim widzimy się na Audioriver 2019?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj