News

Taco Hemingway: nowa płyta ZA DARMO już w sieci! [PLAYLISTA, PIOSENKI]

Taco Hemingway: nowa płyta ZA DARMO już w sieci! [PLAYLISTA, PIOSENKI]

Fot. YouTube.com/Taco Hemingway

Taco Hemingway nagrał nową płytę m.in. z Dawidem Podsiadło i schafterem! Kogo jeszcze usłyszymy na krążku? Zobaczcie! 

Taco Hemingway: nowa płyta znów niespodziewanie! Sprzedaż ruszyła >> 

Taco Hemingway – nowa płyta POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19

Taco Hemingway zaskoczył fanów i w tajemnicy wydał nową płytę. Preorder albumu POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19 trafił już do sprzedaży, ale oficjalna premiera płyty jest zapowiadana na 9 sierpnia 2019 roku.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway: dodatkowe bilety na koncert w Warszawie! >> 

POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19 to pierwsza płyta w karierze Taco Hemingwaya, którą raper nagrywał wspólnie z kilkoma zaproszonymi przez siebie gośćmi. Na Instagramie zapowiedział, że wszyscy  są „dość zróżnicowani pod kątem muzycznym i osobowościowym”. Na płycie Hemingwaya znalazło się 11 utworów, z czego na sześciu, oprócz rapera, usłyszymy kogoś jeszcze.

Wiadomo, że gościnnie na albumie POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19 usłyszymy wokalistkę Rosalie, raperów: Pezeta, schaftera, Ras i Kizo oraz Dawida Podsiadło. Artyści zdradzali na swoich Instagramach, że wystąpią na nowej płycie Taco Hemingwaya, publikując na InstaStory fragment singla, na którym będzie można ich usłyszeć. Mówiło się, że do nagrania nowej płyty Taco zaprosił siedmiu artystów. Nazwisko ostatniego z nich mieliśmy poznać 23 lipca 2019 roku. 

 

[AKTUALIZACJA 24.07.2019 9:00] 

Taco Hemingway po raz kolejny zrobił niespodziankę fanom! Od 24 lipca 2019 roku nowa płyta rapera POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19 jest dostępna za darmo w serwisach streamingowych, m.in. na Spotify.

Kim jest Schafter? Muzyk podbija Spotify >> 

Taco Hemingway – POCZTÓWKA Z WWA, LATO’19 [TRACKLISTA]

1. CZŁOWIEK Z DZIURĄ ZAMIAST KRTANI

2. ANTYSMOGOWA MASKA W MOIM CARRY-ON BAGGAGE feat. Pezet 

3. LECI NOWY FUTURE

4. W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE feat. Dawid Podsiadło 

5. WWA VHS feat. Ras 

6. WYTRAWNE (Z NUTĄ DESPERACJI)

7. WUJEK DOBRA RADA

8. TIJUANA feat. Kizo 

9. SANATORIUM feat. Dawid Podsiadło, Rosalie 

10. ALERT RCB feat. schafter 

11. KABRIOLETY

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jako dzieciak jeździłem na Stadion Dziesięciolecia, gdzie wymieniałem kieszonkowe na pirackie albumy hiphopowe. W wieku nastoletnim logistykę ułatwiała mi rewolucja torrentowa, jednak wygoda rosła wprost proporcjonalnie do kiełkującego poczucia winy. Nie mniej jednak te setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra — “muzykiem”). Wraz z wydaniem “Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że - celem spłacenia długu - moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo. Oto najnowszy z nich. “POCZTÓWKĘ” wrzucam klasycznie bez singli, teledysków i promocji, bo pilnie muszę zakończyć ten etap prac. Bo chcę skupić się na kolejnym projekcie. Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak. W sprawie ogłoszonej daty sierpniowej — mam nadzieję, że wybaczycie mi tę zmyłkę. Chodziło mi tylko i wyłącznie o premierę fizyczną. Mam nadzieję, że preorderowicze nie poczują się szczególnie urażeni. Potraktujcie ten album jako jeden wielki singiel. Teraz możecie naprawdę zdecydować, czy płyta zasługuje na dołączenie do waszej kolekcji. Na sam koniec pozwólcie, że zabrzmię jak typowy raper: dziękuję wam za wsparcie. Tylko dzięki wam mogę codziennie robić to, co kocham. Do następnego! Na zdrowie, Fifi

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Album „Pocztówka z WWA, lato '19” możecie odsłuchać już na YouTube oraz portalach streamingowych. Na zdrowie.

Post udostępniony przez Taco Hemingway News (@tacohemingwayfanpage)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[Taco instagram stories update] „“To wszystko dziełem przypadku”… Jeszcze na początku maja pisałem zupełnie inną płytę. Obiecałem sobie, że tym razem dam sobie tyle czasu, ile będzie trzeba. Zapowiedziana na rok 2019 przerwa wydawnicza miała być więc wymogiem logistycznym. Okazało się jednak, że jestem uzależniony od wydawania nowego materiału w lato. Cóż począć. I tak właśnie powstała “Pocztówka”. Po roku 2018, erze silnego skupiania się na sobie (“SOMA” + “Café Belga” + “Flagey”), czas wymienić lustro na teleskop i wrócić do obserwowania miasta i społeczeństwa. Żeby jednak zadowolić ten segment słuchaczy, który lubi posłuchać sobie moich mniej lub bardziej zrytmizowanych neurotyzmów, postanowiłem dać im upust w stuwersowych “Kabrioletach” zamykających standardową wersję płyty. Pierwszy raz w życiu w swoich działaniach solowych zdecydowałem się zaprosić na płytę kilku gości, i to dość zróżnicowanych pod kątem muzycznym i osobowościowym. Jako że nic mnie tak nie mierzi jak mitologizacja poetów, muzyków i artystów, powiem to najprościej jak się da: przed tobą znajduje się seria dźwięków i garść obserwacji. Tylko i aż tyle. Nie jest to rozprawka ani reportaż. Nie jest to esej ani epopeja. Nie jest to manifest, memoir ani moralitet. Jest to pocztówka. Oto kilka opowieści z Warszawy. Ode mnie, dla was. Niechaj umili wam to kolejne burzliwe lato.”

Post udostępniony przez Taco Hemingway News (@tacohemingwayfanpage)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najnowsze zdjęcia Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło fot. @kukukuba

Post udostępniony przez Taco Hemingway News (@tacohemingwayfanpage)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

latem dużo nowych rzeczy i kolaboracji, tymczasem zapraszam na hot coffee ☕️

Post udostępniony przez schafter (@restaurant_posse)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#howyoudoin ?

Post udostępniony przez Rosalie. ??? (@sheisrosalie)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„W słońcu lśniące wieżowce to nie z tego cyklu” #throwback fot. @grzes.czaplicki

Post udostępniony przez Pezet (@pezetofficial)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Barber wąsa nie tykał ? #kizo #czempion #pegaz

Post udostępniony przez BANGER KING (@kizo_wnik_058)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.