Reklama
placeholder
News

Przemek Kossakowski wziął trzeci ślub? To ma być dowód

Przemek Kossakowski wziął trzeci ślub? To ma być dowód

fot. materialy prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Przemek Kossakowski ma trzecią żonę? Dziennikarz obecnie skupia się na pomocy osobom z niepełnosprawnością intelektualną, w 2022 roku założył Fundację Arterytorium, a także wybudował ośrodek terapeutyczny w Wojsławicach w województwie lubuskim. We wszystkich tych działaniach Przemka Kossakowskiego wspiera Patrycja Bartoszak, z którą współpracował przy produkcji programu pod tytułem Down the Road. Zespół w trasie. Już jakiś czas temu spekulowano o tym, że tych dwoje połączyło coś więcej niż tylko wspólna praca.

Przypomnijmy, że Kossakowski ma za sobą dwa małżeństwa: z pierwszą żoną związał się jeszcze, gdy był nastolatkiem; drugi ślub wziął z Martyną Wojciechowską w 2020 roku. Ich szczęście trwało jednak tylko kilka miesięcy.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wzięli ŚLUB! Nie zgadniecie, gdzie udali się po ceremonii >>

Przemek Kossakowski z nową obrączką

Przemek Kossakowski wciąż pozostaje aktywny w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się tam m.in. relacjami ze swoich podróży. Do jednego z ostatnich wpisów dodał zdjęcia, na którym wyraźnie widać obrączkę na jego palcu. Czy to dowód na to, że mężczyzna wziął trzeci ślub w tajemnicy? Tak, ale nie jedyny.

Olga Bołądź wzięła ślub. Udzielił go Rafał Trzaskowski >>

Patrycja Bartoszak została nową żoną Przemka Kossakowskiego? Kobieta od jakiegoś czasu posługuje się dwuczłonowym nazwiskiem Bartoszak-Kossakowska - takie jej dane widnieją przy Fundacji Arterytorium, gdzie jest wiceprezesem zarządu, np. w Krajowym Rejestrze Sądowym, czy na stronie aleo, na której można wyszukać informacje na temat firm czy fundacji.

Para do tej pory nie potwierdziła oficjalnie tych informacji, nigdzie nie znajdziemy też ich wspólnych zdjęć.

Myślicie, że w tym przypadku powiedzenie do trzech razy sztuka sprawdzi się i dziennikarz odnajdzie szczęście w miłości?

fot. screen aleo.com/pl/firma/fundacja-arterytorium-stary-majdan

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama