News

Qczaj opowiedział o swoim partnerze. Wzruszające wyznanie

Qczaj opowiedział o swoim partnerze. Wzruszające wyznanie

Fot. Instagram.com/qczaj

Qczaj opowiedział o swoim partnerze. Trener zdecydował się na wzruszające wyznanie. Co powiedział o swoim związku?

Qczaj ofiarą pedofila. Wstrząsające wyznanie i wzruszający coming out >>  

W lutym 2020 roku Qczaj opublikował bardzo szczery post na Instagramie, w którym wyznał, że jako dziecko był ofiarą pedofila. Trener dokonał też coming outu i ogłosił, że jest gejem.

Niedawno Daniel Kuczaj udzielił wywiadu dla magazynu Viva, w którym opowiedział m.in. o swoim związku. 33-latek powiedział, że nie pokazuje publicznie swojego partnera, ponieważ „nie jest im to do niczego potrzebne”. Zdradził jednak, że chciałby móc chodzić po ulicy ze swoim chłopakiem za rękę.

(…) Ostatnio pojechaliśmy do Berlina i szliśmy przytuleni. Podobało mi się to, że nikt nie zwraca na nas uwagi i czujemy się bezpiecznie – mówił.

Qczaj o chęci adopcji dziecka. Wdał się w dyskusję na Instagramie >> 

Qczaj zdecydował się też na wzruszające wyznanie i opowiedział o tym, że jego relacja z partnerem nie zawsze była idealna. Mimo wszystko, trener zawsze mógł na niego liczyć, a trudne doświadczenia jeszcze bardziej wzmocniły ich uczucie.

(…) Bywało różnie – rozstawaliśmy się, wracaliśmy do siebie, bo ze mną nie ma nudy. I to wszystko, co nie rokowało na przyszłość, zmieniło się w piękną relację. Jest dla mnie ogromnym wsparciem. I stara się mnie zrozumieć. A moja miłość do niego nabiera siły wraz z doświadczeniami. I, co najważniejsze, przy nim mogę być sobą. (…) Ale to on widział mnie w bardzo trudnych momentach. To on był przy mnie, gdy dopadały mnie moje lęki. Widział mnie w tak strasznym stanie… Sam się bym siebie przestraszył, a on wytrwał. Był przy mnie cały czas. To ma dla mnie największą wartość. Jak ci tak o nim opowiadam, uświadamiam sobie, jak bardzo go kocham – czytamy na stronie viva.pl.

Życzymy im szczęścia! :-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🏔Przyjechałem wczoraj w góry na #qczajcamp 💪🏼☺️☁️🏔☁️ Chciałbym napisać coś od serca... ale czuję, że ze zmęczenia moje kciuki nie współpracują z moim mózgiem 😅😂 Napiszę więc po prostu... Jestem po treningach i spotkaniach z moimi fitlarwami i rodzynkiem...👭🧍🏽👭👭 Jestem też po sesji zdjęciowej do której cisnąłem ile sił coby nie było wstydu wjechać na okładkę 💪🏼😜 Kruca fuks! Jaram się jak tłuszcz podczas treningu i powiem Ci jedno: to wszystko nie wydarzyłoby się gdybym sam nie uwierzył w siebie... Gdybym pozwolił by to inni wyznaczali granice moich możliwości... Gdybym dał sobie wmówić, że jestem nikim! Kolejny piękny dzień za mną... bardzo jestem wdzięczny za to wszystko, cieszę się tak po prostu i wcale się tej radości nie wstydzę, bo to ona napędza mnie do kolejnych działań!🥰 Jeśli to czytasz, stoisz na rozdrożu i zastanawiasz się co dalej? Powiem Ci jedno - wybierz szczęście! Ukochuje! Daniel Józek Qczaj - #kołczrzyci ...co jak Cie chyci to nie puści 🤣❤️ #qczaj #ukochojsie #inowytrwaj #qczajfitness #qczajnatura #qczajdiety

Post udostępniony przez Qczaj (@qczaj)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ukochani moi, Dziś o 16.0O trening live na Facebook’u 💪🏼😁 #bioreqczaja #inowdomu dziś mocno skupimy się na d*pie i brzuchu!😁🍑🔥 Bo żeby żyć trzeba ruszyć rzyć!💪🏼🍑🔥 Live będzie zapisany, więc w razie co można go zrobić lub powtórzyć później 😉 Przez cały czas działa też kod: inowdomu który daje 50% rabat na miesiąc qczajfitness.pl 💪🏼☺️ Jeszcze tylko korzystając z okazji chciałem dodać, że ukochujcie swoje zwierzęta - one NIE przenoszą koronawirusa! Niestety niektórzy ludzie czytając bzdury wierzą, że tak i chcą je uśpić 🥺🐱🐶 Ukochuje! Daniel Józek Qczaj - #kołczrzyci #ukochojsie #inowytrwaj #fitlarwa #qczaj #qczajfitness #qczajdiety #qczajteam #inowdomu #zostańwdomu

Post udostępniony przez Qczaj (@qczaj)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#bioreqczaja 💪🏼😁 NIE! Nie naciskaj mi dwa razy na brzuszek by zobaczyć co się stanie🤣🤣🤣 Gdy kołcz rzyci za rzyć chwyci to piękna d*pa z tego będzie i talia się pojawi nawet jak jej wcześniej nie było! 🍑💥 Wietrzę głowę i cały czas ćwiczę, bo od poniedziałku wchodzę na plan i kręcimy nowe treningi #qczajfitness - to będzie sztos! 💪🏼😁 Pogromca celulitu - tak się będzie nazywać pierwsza linia a druga to coś, co sam na sobie testuję i działa - wąska talia/brzuch - w domu, bez maszyn za to z hantlami i gumami 💪🏼😁 ...do tego jeszcze dwie... a to syćko na #qczajfitness 💪🏼😁 Pytacie często od czego zacząć, którą linię wybrać? Ukochani, każda linia ma 1-3 poziomy zaawansowania i po ustawieniu parametrów poziom dostosowany jest do Ciebie. W każdej chwili można zmienić linie i dzień treningu w kalendarzyku na stronie. #qczajfitness to personalny trening w domu, na końcu klikasz czy było za trudno, za łatwo czy w sam raz i kolejny dostosowuje się do Twojego progresu! Jeśli masz jakieś pytania, lub w razie jakiegoś problemy pisz na [email protected] ☺️ Ale się rozpisałem😅😂 Dobra! No to pa! Ukochuje! Daniel Józek Qczaj - #kołczrzyci #bioreqczaja #ukochojsie #inowytrwaj #qczajfitness #qczajdiety #zjedzqczaja #fitlarwa

Post udostępniony przez Qczaj (@qczaj)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj