News

Dawid Podsiadło ma sobowtóra! Zobacz TO wykonanie

Dawid Podsiadło ma sobowtóra! Zobacz TO wykonanie

screen YouTube/Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska

Po ostatnim odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo zachwycaliśmy się wykonaniem Boogiego, który odtwarzał raperkę Cardi B. Ale to nie był jedyny świetny występ tego wieczoru. Zadaniem wokalisty i aktora Rafała Szatana było zaśpiewanie piosenki Dawida Podsiadły – Małomiasteczkowy, która podbiła ostatnio listy przebojów.

Fani byli pod wrażeniem nie tylko charakteryzacji, jaką udało się wykonać ekipie programu, ale też barwie głosu, odtworzonego przez Rafała: Charakteryzacja – coś wspaniałego! Występ świetny; Skóra zdjęta z Dejwida, a głos podobny – komentowali internauci.

To jest czas Rafała Szatana. Były wokalista zespołu RH+, którego możecie też znać z musicali czy programu Jaka To Melodia, był niedawno gościem Damiana Michałowskiego w programie Wielka Wylewka. Opowiedział między innymi, jak poderwał swoją żonę, Basię Kurdej-Szatan. Podobno przez chwilę na początku Basia pomyliła nawet swojego przyszłego męża… z innym!

Jak Rafał Szatan poznał swoją żonę? >>

Piszcie, jak się Wam podoba Rafał Szatan jako Dawid Podsiadło! Myślicie, że ma szansę zastąpić wokalistę na małomiasteczkowej trasie? ;)

Obejrzyjcie występ!

 

Zobacz też: Boogie z zespołu Łobuzy jako Cardi B to HIT!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj