News

Robert i Anna Lewandowscy szantażowani? Wyciekły rozmowy z byłym menadżerem

Robert i Anna Lewandowscy szantażowani? Wyciekły rozmowy z byłym menadżerem

Fot. Instagram.com/_rl9

Robert i Anna Lewandowscy są szantażowani? Wyciekły rozmowy piłkarza z jego byłym menadżerem.

CCC zamyka sklepy. Zniknie ich ponad 100 >>

Robert i Anna Lewandowscy oskarżeni o oszustwa podatkowe

We wrześniu niemiecki magazyn Der Spiegel, poinformował, że były menadżer Roberta Lewandowskiego złożył pozew cywilny przeciwko firmie marketingowej piłkarza –  RL Management.

Cezary Kucharski stawia swojemu byłemu klientowi poważne zarzuty. Najpoważniejszym zarzutem jest to, że Lewandowski nielegalnie wyprowadzał ze swojej firmy marketingowej „RL Management” kilka milionów euro, podobnie jak jego żona Anna. Chodzi o m.in. luksusowe podróże, za które Lewandowscy zapłacili z firmowego konta – podawał serwis. 

Według doniesień portali, były przedstawiciel „Lewego” wnioskował o 9 milionów euro odszkodowania (prawie 40 milionów złotych). 

Współpracownicy Roberta Lewandowskiego wydali oświadczenie, w którym czytamy, że „wszelkie rozliczenia podatkowe zarówno osobiste, jak i spółek Roberta Lewandowskiego prowadzone są zawsze zgodnie z prawem”. Dodano m.in., że Cezary Kucharski próbuje wymusić na Robercie Lewandowskim zapłatę nienależnych mu środków.

Robert Lewandowski oskarżony o oszustwa podatkowe. Były agent żąda ogromnego odszkodowania >> 

Robert Lewandowski – rozmowy z byłym menadżerem

Niedawno pojawiły się informacje, że były agent Lewandowskiego został zatrzymany za groźby pod adresem piłkarza. W czasie przeszukania funkcjonariusze mieli zabrać m.in. komputery dzieci Cezarego Kucharskiego.

Dowodem w sprawie szantażu mają być nagrania z rozmowy, do której doszło między Robertem Lewandowskim a jego eksmenadżerem 6 stycznia w warszawskim lokalu Restauracja Baczewski. Ich treść cytuje Business Insider, który dotarł do nagrań.

O jakiej my emocjonalnie mówimy kwocie? – pytał polski piłkarz.

To jest 20 milionów euro. Tyle jest jakby warty myślę twój spokój, nie? – odpowiedział mu były już menadżer.

Taką kwotę miał mu podpowiedzieć dziennikarz niemieckiego Der Spiegel, Rafael Buschmann, który zajmuje się m.in. przestępczością gospodarczą.

Osoba, która nie ma pojęcia o biznesie. O tym, co się dzieje. Z twojej historii usłyszał. To powiedział ci taką kwotę. Nie używaj tego argumentu, Czarek. Proszę cię – cytuje słowa „Lewego" Business Insider.

Inną sumę, 10 milionów euro, miał zasugerować Cezaremu Kucharskiemu były wspólnik Maik Barthel.

Dobrze, Maik. Następny argument. No to ja ci powiem, że kelner ci powiedział zero euro. To jest to samo. Czarek, przestań! – powiedział Lewandowski.

Kiedy drugi lockdown w Polsce? Jest możliwa data >> 

Za co ty chcesz tak naprawdę te pieniądze? – zapytał w końcu zawodnik Bayernu Monachium.

Za to - w dwóch zdaniach - że będę krył do końca życia, że jesteś i twoja żona oszustami podatkowymi – odpowiedział mu Cezary Kucharski.

Później rozmowa dotyczyła ich biznesów z przeszłości, za które, jak twierdzi były menadżer, Robert Lewandowski się z nim nie rozliczył.

Jak podaje Business Insider, Cezary Kucharski usłyszał w Prokuraturze Regionalnej w Warszawie zarzuty, a śledczy twierdzą, że jego działania noszą znamiona szantażu za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Prokurator zastosował wobec niego m.in. 4,6 mln zł poręczenia majątkowego i  zakaz opuszczania kraju połączony z zatrzymaniem paszportu.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

H3llo again😁⚽⚽⚽ @fcbayern

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Never stop dreaming🙏🏆 #RL9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni🙏 Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni. [ENG] We are all aware of the difficulties of the situation around us. Today, we are all playing in one team. Let's be strong in this fight. If we can help someone, let's do it. We have decided to donate EUR 1 million to contribute toward the fight against coronavirus. This situation affects each of us, so we are asking you again: Follow the instructions, listen to those who know best. Be responsible🙏 We believe that we will return to our normal life soon. We are in this together. @annalewandowskahpba #RL9 #RAL

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇵🇱🇬🇧 Wrócił 🏆🥇 Mój mąż najlepszym piłkarzem w Europie (i na świecie 😉🙃) __________ Dziś ważny dzień dla Roberta, całej naszej rodziny, przyjaciół i najbliższych❤️ Historia ta nie napisała się sama. Roberta ostatnie lata to ciągły rozwój, to lata wielu wyrzeczeń, wytrwałej pracy nad sobą, przekraczanie własnych barier. 16 x Król strzelców 9 x Piłkarz roku 1 x Zwycięzca Ligii Mistrzów 8 x Mistrz Niemiec 4 x Zdobywca Pucharu Niemiec 1 x Zdobywca Pucharu Polski 1 x Mistrz Polski 1 x Zdobywca Superpucharu UEFA 4 x Zdobywca Superpucharu Niemiec Nie mogę być dziś bardziej dumna. Kocham. Wspieram. ❤️❤️❤️ _______________ 🥇🏆Today is an important day for Robert, our family, our friends and our relatives. The story didn’t write itself. 16 x Top Scorer 9 x Footballer of the Year 1 x Champions League Winner 8 x German Champion 4 x German Cup winner 1 x Polish Cup winner 1 x Polish Champion 1 x UEFA Super Cup winner 4 x German Super Cup winner I couldn’t be more proud today. I love. I support. ❤️❤️ #proud #robertlewandowski #love #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.