Reklama
placeholder
News

Roksana Węgiel i Kevin Mglej już po ślubie? To ma być dowód

Roksana Węgiel i Kevin Mglej już po ślubie? To ma być dowód

fot. instagram.com/kevinmglej/

Reklama
Reklama
placeholder

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są bez wątpienia jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Pod koniec maja 2023 roku młoda wokalistka zdradziła, że od kilku miesięcy jest zaręczona ze starszym o 8 lat ukochanym. Od tego momentu coraz częściej mówi się o ich ślubie.

Roksana Węgiel zdradziła pierwsze szczegóły ślubu z Kevinem Mglejem. Zmieni nazwisko? >>

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie?

Przyszła panna młoda w wywiadach chętnie opowiadała o tym, jak chciałaby, aby wyglądał ten szczególny dzień. Zdradziła m.in. że po ślubie będzie mieć podwójne nazwisko i ma już wybraną suknię.

Po jednym z ostatnich wpisów Kevina Mgleja na InstaStory można by przypuszczać, że uroczystość już się odbyła. Czy 18-letnia Roksana Węgiel wyszła za mąż w tajemnicy?

Mglej kilka dni temu opublikował w relacji na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ukochanej. Nie byłoby w tym nic szczególnego, bo para często publikuje wspólne fotografie lub indywidualne kadry drugiej połówki, na których zostaje oznaczona. Tym razem jednak uwagę przykuwał podpis, którym Kevin opatrzył zdjęcie Roksany. Wokalistka wygląda na nim bardzo zmysłowo, zostało zrobione w jej samochodzie, i zostało podpisane:

Żona poźno wraca z pracy

fot. instagram.com/kevinmglej/

Myślicie, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli cichy ślub? Czy może zakochani zwracają się do siebie w ten sposób, aby przygotować się do nowych życiowych ról, które wkrótce będą pełnić?

Ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja: Izabela Janachowska przewiduje, jak może wyglądać uroczystość >>

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja od samego początku wzbudza wiele emocji i to nie tylko z powodu różnicy wieku między nimi. Wybranek wokalistki ma syna z poprzedniego związku. Para jakiś czas temu zamieszkała razem. Mają także psa o imieniu Szafir.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama