News

Franek z Love Island zapłacił za operację Sebastiana z Hotel Paradise. Czeka go rehabilitacja

Franek z Love Island zapłacił za operację Sebastiana z Hotel Paradise. Czeka go rehabilitacja

Fot. Instagram.com/cancer_survivor_frank/sebastian_hotelparadise3

Franek Rumak z Love Island. Wyspa Miłości zapłacił za operację Sebastiana Tokarskiego z Hotel Paradise. Uczestnika czeka rehabilitacja.

Kamerzysta o filmie z niepełnosprawnym chłopakiem: „Nie mam za co przepraszać” >> 

Sebastian – Hotel Paradise 3 – wypadek

Sebastian Tokarski był jednym z uczestników programu Hotel Paradise 3. W czasie z pozoru niewinnej zabawy z kolegami, 23-latek uległ wypadkowi i doznał poważnej kontuzji barku. Ze względu na stan zdrowia musiał zrezygnować z dalszego udziału w telewizyjnym show.

Konieczna była operacja. Koszty zabiegu pokrył Franek Rumak, znany z innego randkowego programu – Love Island. Wyspa Miłości.

Na wstępie chciałbym bardzo podziękować człowiekowi, który dał mi pomocną dłoń i zaufał. Mowa tu o @cancer_survivor_frank. Ten facet po jednym telefonie wpakował się w samochód, przyjechał do mnie do domu i po prostu wyłożył kasę na operację. To on dał mi szansę, bym wrócił do normalnego życia, a przede wszystkim wrócił do sportu, bo nikt nie zrozumie się tak dobrze jak fighter z fighterem. DZIĘKUJĘ FRANEK – napisał jakiś czas temu Tokarski na Instagramie.

W dalszej części mężczyzna opisał szczegóły operacji. Dodał, że wróci do trenowania sztuk walki minimum za pół roku.

Sebastian – Hotel Paradise 3 – zbiórka

Basia Pędlowska, która tak jak Sebastian wzięła udział w Hotel Paradise 3, postanowiła pomóc mu zebrać pieniądze potrzebne na dalsze leczenie i zorganizowała internetową zbiórkę. Wyznaczony cel to 25 tysięcy złotych. Zebrano ponad 13 tysięcy złotych, zbiórka została zamknięta.

Zamknęliśmy zbiórkę (….) całą kwotę przeznaczę na rehabilitacje oraz lekarzy – napisał niedawno Sebastian Tokarski na swoim profilu na Instagramie.

Elżbieta II abdykuje? Zdradzono zamiary królowej >>

Pojawiły się spekulacje, że zbiórkę zakończono wcześniej przez hejt, który spadł na uczestnika Hotel Paradise 3.

Kochani, bardzo Wam dziękuję za taki odzew, jeśli chodzi o pomoc w zbiórce. Na ten moment zakończymy, ponieważ udało nam się zebrać część na wstępne leczenie i mamy nadzieję, że taka kwota na ten moment wystarczy, a jest masa ludzi, którzy tak samo potrzebują naszej pomocy. Jesteście cudowni – wyjaśniła Basia Pędlowska na InstaStory.

Przed Sebastianem z Hotel Paradise jeszcze długa rehabilitacja. Mamy nadzieję, że szybko uda mu się wrócić do zdrowia!

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.