News

Selena Gomez BYŁA W CIĄŻY?! Szokująca teoria

Selena Gomez BYŁA W CIĄŻY?! Szokująca teoria

Fot. Instagram.com/selenagomez

Selena Gomez była w ciąży?! Pojawiła się szokująca teoria, która zakłada, że gwiazda spodziewała się dziecka z Justinem Bieberem i… poddała się aborcji! O co chodzi? 

Selena Gomez bierze ślub?! >> 

Selena Gomez była w ciąży z Justinem Bieberem? 

Niedawno gubernator Alabamy – Kay Ivey – uchwaliła ustawę, która zaostrza prawo do aborcji. Dokument dopuszcza usunięcie ciąży tylko w jednym przypadku - kiedy zagraża ona zdrowiu lub życiu kobiety. Każdemu lekarzowi, który podejmie się wykonania zabiegu, grozi też 99 lat więzienia.

Justin Bieber oświadczył się Littlemooonster96? Pochwaliła się pierścionkiem >> 

Wielu nie podoba się pomysł zaostrzenia prawa aborcyjnego w stanie Alabama. Negatywnie na temat nowej uchwały wypowiada się wiele światowych gwiazd, m.in. Milla Jovovich, Cynthia Nixon i Selena Gomez. Chociaż to Jovovich i Nixon przyznały się do aborcji, to wypowiedź Gomez wywołała największą burzę. Według fanów i zagranicznych mediów, słowa Seleny potwierdzają, że gwiazda była w ciąży, ale ją usunęła.

Selena Gomez opublikowała na Instagramie zdjęcie z hasłem: Przestańcie mówić kobietom, co mają robić ze swoim ciałem, które podpisała:

Widzę co się teraz dzieje w Alabamie, Georgii, Mississippi i kilku innych stanach w naszym kraju. Jest to nie tylko głęboko zasmucające, lecz także wydaje mi się, że to nie może dziać się naprawdę w 2019 roku. To nie jest niczyja sprawa, co kobieta robi ze swoim ciałem. Koniec historii. (…)

Selena Gomez zapowiada nowy album! Co o nim wiemy? >> 

Emocjonalny wpis Seleny spowodował, że w mediach pojawiły się plotki, że Gomez była w ciąży, ale zdecydowała się na aborcję. Co więcej, przypuszcza się, że ojcem dziecka był Justin Bieber.

Justin Bieber i Billie Eilish nagrają wspólny kawałek! To potwierdzone >>

Przypominamy, że Selena Gomez i Justin Bieber byli razem w latach 2011-2014. W 2017 roku artyści znowu zostali parą, ale ostatecznie rozstali się w marcu 2018. Justin Bieber jesienią 2018 roku wziął ślub z Hailey Baldwin. 

Wierzycie w to, że Selena Gomez była w ciąży?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hi Cannes...you’re very pretty

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

studio diva

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.