Reklama
placeholder
News

Selena Gomez w ogniu krytyki za ‘minę’ w stronę Chrisa Browna. ‘Nie będę już memem’

Selena Gomez w ogniu krytyki za ‘minę’ w stronę Chrisa Browna. ‘Nie będę już memem’

fot. YouTube/ Selena Gomez/ fot. YouTube/Chris Brown/

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez pojawiła się na gali MTV Video Music Awards 2023, która odbyła się 12 września wieczorem. Na piosenkarce, będącą jedną z nominowanych, często skupiała się kamera, rejestrując reakcje gwiazdy na ogłaszanie danych zwycięzców. Ujęcie "miny", jaką zrobiła Gomez, gdy wywołano Chrisa Browna, krąży obecnie po sieci. Sama artystka odniosła się do swojej reakcji na profilu na Instagramie.

Ariana Grande przyznała się do wstrzykiwania „tony” wypełniaczy i botoksu >>

Selena Gomez - reakcja piosenkarki na zwycięstwo Chrisa Browna stała się viralem

Podczas uroczystej gali Selena Gomez była wyjątkowo podekscytowana i pełna emocji, które łatwo było wyczytać z jej twarzy. Artystce zdarzało się podnosić spontanicznie ręce w zachwycie i energicznie klaskać po wyłonieniu zwycięzców danej kategorii.

W kategorii najlepsze R&B zwyciężył utwór How Does It Feel Chrisa Browna i Chloe Bailey. W momencie ogłoszenia tej wiadomości Selena Gomez zmarszczyła nos i dało się zauważyć, że jest niezadowolona z werdyktu. Akurat w tym momencie kamery były zwrócone ku niej, przez co cały świat zobaczył tę reakcję. Nie wszystkim "mina" piosenkarki przypadła do gustu. Piosenkarka odniosła się do swojego wyrazu twarzy na instagramowym profilu słowami:

Już nigdy nie będę memem. Wolę siedzieć spokojnie, niż być w to wciągana przez to, że jestem sobą. Dużo miłości.

Reakcja Seleny Gomez była prawdopodobnie związana z kontrowersjami wokół Chrisa Browna, który przyznał się do stosowania przemocy domowej wobec swojej byłej partnerki, Rihanny, w 2009 roku. Artysta został wtedy oskarżony za brutalne jej pobicie i skazany na pięć lat w zawieszeniu. Za to w 2022 roku pewna tancerka złożyła przeciw Chrisowi pozew, twierdząc, że ją odurzył narkotykami i wykorzystał seksualnie. 
 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama