Reklama
placeholder
News

Selena Gomez tęskni za Justinem Bieberem? Nowa piosenka daje do myślenia

Selena Gomez tęskni za Justinem Bieberem? Nowa piosenka daje do myślenia

Fot. YouTube.com/Selena Gomez

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez tęskni za Justinem Bieberem? Jej nowa piosenka De Una Vez daje do myślenia. Posłuchajcie singla!

Koncerty jesienią 2021? Jest jeden warunek >> 

Selena Gomez – nowa piosenka De Una Vez

15 stycznia 2021 roku Selena Gomez wypuściła singiel po hiszpańsku. Utwór De Una Vez jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

28-letnia piosenka połączyła siły z takimi artystami jak Tainy, Albert Hype, Jota Rosa i Alejandro Borrero. Teledysk, który przypomina marzenie senne, został wyreżyserowany przez duet Los Pérez, czyli Tanię Verduzco i Adriána Péreza.

Jestem niesamowicie dumna ze swoich latynoskich korzeni. Możliwość ponownego zaśpiewania po hiszpańsku dała mi dużo siły. 'De Una Vez' to piękny hymn o miłości – cytuje słowa Seleny Gomez m.in. portal billboard.com.

W ramach promocji singla De Una Vez tytuł piosenki pojawił się na muralach namalowanych w całym Meksyku. 

Selena Gomez zagra lesbijkę. Kiedy premiera In the Shadow of the Mountain? >> 

Klip do nowego wydawnictwa Seleny Gomez w metaforyczny sposób pokazuje jej wewnętrzną przemianę na przestrzeni lat i opowiada o bolesnym rozstaniu, z którym artystka sobie poradziła, a teraz jest „silniejsza niż kiedykolwiek”. Mówi się, że utwór może być wspomnieniem związku z Justinem Bieberem.

Przypomnijmy, że Selena Gomez i Justin Bieber byli parą w latach 2011-2014. W 2017 roku znowu zaczęli się spotykać, jednak w marcu 2018 roku się rozstali. Jakiś czas później piosenkarka przeszła załamanie nerwowe. Spekulowano, że jego przyczyną były m.in. doniesienia o związku jej byłego chłopaka z Hailey Baldwin, z którą Kanadyjczyk zaczął się spotykać krótko po zerwaniu z Seleną.

Blue Monday 2021: kiedy wypada najbardziej depresyjny dzień w roku? >>

Na końcu teledysku do De Una Vez pojawia się napis: Baila Conmigo (Zatańcz ze mną), co sugeruje, że na jednym hiszpańskojęzycznym utworze od Seleny Gomez się nie skończy.  De Una Vez jest prawdopodobnie zapowiedzią kolejnego albumu gwiazdy. 

Jak Wam się podoba?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama