Reklama
placeholder
News

Selena Gomez jednak nie jest singielką? 'Trzymali się za ręce'

Selena Gomez jednak nie jest singielką? 'Trzymali się za ręce'

fot. instagram.com/selenagomez

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez została przyłapana na rzekomej randce z Drew Taggartem z zespołu The Chainsmokers. Portale plotkarskie donoszą, że sytuacja była jednoznaczna i artystka nie jest już wolna. Czy to jednak prawda?

Podwójny ślub w Maneskin! Co za wydarzenie! [ZDJĘCIA] >>

Selena Gomez jest już zajęta? 

Jeszcze kilka dni temu Selena Gomez zapewniała swoich fanów, że jest singielką. Tym bardziej mogą oni być zaskoczeni jej najnowszymi zdjęciami. Została ona przyłapana na randce z muzykiem Drew Taggartem. Romantyczne spotkanie miało mieć miejsce w nowojorskiej restauracji Torrisi Bar & Restaurant. Wychodząc z lokalu, para trzymała się za ręce. 

To nie pierwszy raz, kiedy Selena Gomez była widziana z Drew Taggartem. Wcześniej portale plotkarskie informowały między innymi o ich wspólnym wyjściu na kręgle, co przyczyniło się do pierwszych plotek o ich związku. Portal PageSix, powołując się na jednego ze swoich informatorów, napisał, że para całowała się jak nastolatkowie i skupiała tylko na sobie. 

Drew Taggart był wcześniej związany z córką Steve'a Jobsa, Eve. W połowie stycznia 2023 roku Eve Jobs miała usunąć jednak zdjęcia muzyka ze swojego profilu na Instagramie, łącznie z niedawnym postem z okazji jego 33. urodzin, które miały miejsce w grudniu 2022 roku. Modelka napisała wówczas w poście: Wszystkiego najlepszego, kochanie. Jej konto na Instagramie nie jest już dostępne. 

Selena Gomez – status związku

Choć gwiazdy często dbają o prywatność swojego życia osobistego, Selena Gomez zdecydowała się zabrać głos. Na swoim profilu na Instagramie napisała stanowczo w InstaStory, że „za bardzo lubi być sama”. Stwierdzeniu towarzyszył hashtag #iamsingle. Później paparazzi mieli jednak przyłapać Selenę Gomez i muzyka Drew Taggarta w dość jednoznacznej sytuacji.

Selena Gomez i Jenna Ortega na Złotych Globach 2023. Olśniły kreacjami? >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama