Reklama
placeholder
News

Selena Gomez i nowy chłopak? Pierwsze info o tajemniczym związku

Selena Gomez i nowy chłopak? Pierwsze info o tajemniczym związku

Fot. YouTube.com/benny blanco

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez ma chłopaka? Wszystko wskazuje na to, że gwiazda jest znowu zakochana. Pojawiły się pierwsze informacje na temat jej nowego związku.

Selena Gomez zagra w filmie o zombie! Jest zwiastun >> 

Selena Gomez – nowy chłopak

Ostatni czas był bardzo trudny dla Seleny Gomez. W 2017 roku gwiazda poddała się operacji przeszczepienia nerki. W marcu 2018 roku definitywnie rozstała się z Justinem Bieberem  i przeszła załamanie nerwowe. Spekulowano, że bardzo przeżyła nowy związek wokalisty z Hailey Baldwin. Aby uporać się z problemami, Selena zniknęła z życia publicznego. Od jakiegoś czasu jednak wygląda na to, że artystka czuje się już lepiej. Wróciła do pracy, nagrywa nowe kawałki, a nawet znalazła miłość!

Selena Gomez zapowiada nowy album! Co o nim wiemy? >> 

Jak donoszą zagraniczne media, Selena Gomez jest od jakiegoś czasu widywana w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Portale podają, że para spędza jednak wspólny czas głównie w domu, bo nie chcą pokazywać się publicznie. Mówi się, że ich związek jest poważny, jednak eks-dziewczyna Justina Biebera zamierza chronić swoją prywatność i na razie nie zdradza, kim jest jej nowy ukochany. 

Kibicujemy im!

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama