News

Selena Gomez robi kolejny serial dla Netflixa! Będzie hit jak 13 POWODÓW?

Selena Gomez robi kolejny serial dla Netflixa! Będzie hit jak 13 POWODÓW?

Fot. Instagram.com/selenagomez

Selena Gomez robi kolejny serial dla Netflixa! Wiemy kiedy premiera produkcji. Będzie hitem jak 13 Powodów?

Trasa koncertowa supergwiazdy w 2020 roku. Artystka nie żyje od 7 lat >> 

Selena Gomez ma za sobą bardzo trudny czas. Jakiś czas temu artystka przeszła załamanie nerwowe z powodu choroby, której musiała stawić czoła. Piosenkarka cierpi na leukemię, czyli niedobór białych krwinek. Choroba jest wynikiem tocznia rumieniowatego, z którym Gomez walczy od lat. W 2017 roku, właśnie z powodu tocznia rumieniowatego, lekarze musieli przeszczepić Selenie nerkę.

Z powodu problemów ze zdrowiem gwiazda wycofała się na jakiś czas z życia publicznego, nie publikowała nawet postów w mediach społecznościowych. Na szczęście wokalistka wyszła już na prostą i wraca do swoich fanów. Zagrała m.in. w filmie Woodiego Allena – W Deszczowy Dzień w Nowym Jorku i mówi się, że pracuje nad nową płytą. To nie wszystko. Niedługo zobaczymy nowy serial wyprodukowany przez Selenę Gomez.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz kiedy Selena Gomez pracuje przy serialu jako producentka. Wokalistka, jako jeden z producentów wykonawczych, pracowała przy innej serii Netflixa – 13 Powodów (13 Reasons Why). 

Selena Gomez choruje na kolejną poważną chorobę. Co dalej z jej karierą? >> 

Selena Gomez: Living Undocumented – premiera

2 października 2019 roku na platformie Netflix odbędzie się premiera serialu Living Undocumented, którego producentką jest Selena Gomez i jej mama – Mandy Teefey. Dokument opowiada historię ośmiu rodzin, którym grozi deportacja ze Stanów Zjednoczonych.

Jestem zaszczycona, że mogę być częścią serialu dokumentalnego Netflixa „Living Undocumented”. Problem migracji jest bardziej złożony niż to, co wiecie z historii, prawa czy z wiadomości. To prawdziwi ludzie z naszej społeczności, sąsiedzi, przyjaciele – oni wszyscy są częścią kraju, który nazywamy domem. Nie mogę się doczekać, kiedy go zobaczycie i mam nadzieję, że zrobi on na Was takie wrażenie, jakie zrobił na mnie – napisała Gomez pod zwiastunem serialu, który udostępniła na Instagramie.

Będziecie oglądać  Living Undocumented?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me, Italy -trying desperately to look like a Fellini film

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

studio diva

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

throw b

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

JULY 13

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bad Liar music video is out by the way ?

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.