Reklama
placeholder
News

Selena Gomez odeszła z Kościoła przez seksskandal. Co się stało?

Selena Gomez odeszła z Kościoła przez seksskandal. Co się stało?

Fot. Instagram.com/selenagomez

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez odeszła z Kościoła przez seksskandal. Co się stało, że artystka podjęła taką decyzję?

Selena Gomez ma nowego chłopaka? Spotyka się z koszykarzem! >> 

Selena Gomez opuściła Hillsong 

Jak informuje m.in. Daily Mail, Selena Gomez rozstała się z Kościołem Hillsong po skandalu z udziałem pastora Carla Lentza. Mówi się, że 28-letnia gwiazda nie chce mieć już z instytucją nic wspólnego. 

The Daily Telegraph podaje, że Selena Gomez jest „gorzko rozczarowana” zielonoświątkowym megakościołem po tym jak na jaw wyszedł romans jego pastora z projektantką Ranin Karim. Gomez przyjaźniła się z Carlem Lentzem i jego rodziną jeszcze w czasach, kiedy była dziewczyną Justina Biebera.

Do decyzji wokalistki o opuszczeniu wspólnoty miały przyczynić się też zerwane relacje z założycielem Kościoła Hillsong, Brianem Houstonem.

Był taki czas, że uwielbiała Carla… Ona, Brian, jego córka Laura i Justin stanowili team, byli bardzo blisko. Spotykała się z synową Briana, Esther, teraz nie chce mieć już z Hillsong nic wspólnego. Selena uważa się za chrześcijankę, mówi, że ma bliski związek z Bogiem i wierzy, że On nie chce, żebyśmy tak działali, jest rozczarowana. Nie identyfikuje się już Hillsong – cytuje wypowiedź informatora Daily Mail.

Co się wydarzy 21 grudnia? Jasnowidze przewidują „nowy początek” >>

Serwis informuje, powołując się na ustalenia People, że pastor Carl Lentz poddał się leczeniu „depresji, lęku i wypalenia pastorskiego”. Czytamy, że rodzina go wspiera i ma nadzieję, że ich prywatność zostanie uszanowana w tym czasie.

Założyciele Kościoła Hillsong wydali oświadczenie, w którym przekazali, że Carl Lentz zerwał więzi z Kościołem m.in. przez „nadużywanie zaufania” i „ujawnienie moralnych porażek”.

(…) Jesteśmy przekonani, że po okresie odpoczynku Bóg pokieruje Carlem w inny sposób, poza Kościołem Hillsong. Kończąc jego posługę, w żaden sposób nie chcemy umniejszać jego zasługom – cytuje treść oświadczenia Daily Mail.

Po tym jak ujawniono romans Carla Lentza, Justin i Hailey Bieber przestali obserwować go na Instagramie. 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama