Reklama
placeholder
News

Selena Gomez w filmie o zombie! Co już wiemy o The Dead Don't Die?

Selena Gomez w filmie o zombie! Co już wiemy o The Dead Don't Die?

Fot. Instagram.com/selenagomez

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez zagra w filmie o zombie! Gwiazda pojawi się w najnowszym filmie Jima Jarmuscha – The Dead Don’t Die. Co jeszcze wiemy o tej produkcji?

Justin Bieber kocha Selenę Gomez! Przyznał to na Instagramie >> 

The Dead Don’t Die – Selena Gomez

Selena Gomez zyskała ogromną popularność dzięki rolom w disneyowskich produkcjach, m.in. Czarodziejach z Waverly Place i Programie Ochrony Księżniczek. Oprócz filmów dla nastolatków, Gomez pojawiła się też w kilku ambitniejszych produkcjach. W 2012 roku zagrała w filmie Spring Breakers Jamesa Franco, a cztery lata później – w dramacie W Niepewnym Boju tego samego reżysera. 

Po chwili przerwy Selena Gomez postanowiła wrócić przed kamery i już wkrótce znowu zobaczymy ją na dużym ekranie. Gwiazda zagra w najnowszym filmie Woody'ego Allena - A Rainy Day in New York. To jeszcze nie wszystko! Gomez pojawi się też w obrazie The Dead Don’t Die w reżyserii Jima Jarmuscha. Kogo tam zagra?

W rolach głównych w najnowszym filmie Jarmuscha zobaczymy: Toma Waitsa, Chloë Sevigny, Austina Butlera, Caleba Landry Jonesa i Danny’ego Glovera. Wiadomo, że Selena Gomez zagra u ich boku rolę Zoe.

Gotham – Joker z finału serialu! Zobacz zwiastun i zdjęcie >> 

The Dead Don’t Die – o czym jest film?

Źródła podają, że akacja The Dead Don’t Die toczy się w prowincjonalnym miasteczku Centerville. Z czasem spokojna mieścina zostaje przejęta przez… zombie. Policjanci starają się za wszelką cenę walczyć z nieprzyjaciółmi, a pozostali mieszkańcy – z Zoe na czele – muszą unikać wrogów. W przeciwnym razie znajdą się w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Światowa premiera filmu The Dead Don’t Die odbędzie się 14 czerwca 2019 roku.

Pójdziecie do kina?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama