News

Sensation powraca do Polski! Kultowa impreza odbędzie się w Gliwicach!

Sensation powraca do Polski! Kultowa impreza odbędzie się w Gliwicach!

sensation.com

Jest wiele sposobów, aby przenieść się w inny świat, ale to właśnie muzyka jest tym wyjątkowym i najbardziej dostępnym sposobem na wejście w inny wymiar.

Utożsamiamy się z Wami w miłości do muzyki w 100%, dlatego też mamy dla Was świetną wiadomość. Wielkie i legendarne show, jakim jest Sensation, powraca po ośmiu latach do Polski!

To wielopokoleniowy event, który gościł w 34 krajach. Za Sensation stoi wielkie doświadczenie, ale także pasja i serce, które powodują, że jest to pozycja obowiązkowa dla fanów muzyki elektronicznej. Dla osób nieco starszych, które pamiętają nasze poprzednie edycje w Polsce, będzie to wielki powrót do korzeni.

Sensation

13 października 2018 roku

Arena Gliwice

Kolor biały od zawsze towarzyszył Sensation i to jest kolejna z magicznych cech tego wydarzenia. Macie białe ubrania? Kolekcjonujcie je powoli, razem stworzymy coś niezwykłego!

Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek 23 kwietnia o godzinie 20:00 na stronie www.sensation.com.

Line-up tego magicznego wydarzenia ujawnimy niebawem, ale już teraz możemy zdradzić, że wystąpią wielkie legendy muzyki elektronicznej związane z gatunkami muzyki trance oraz house. Artyści będą ogłaszani cyklicznie począwszy od końca kwietnia do połowy czerwca.

Z kim widzimy się pod sceną?

Zobacz też: Nowe ustalenia w sprawie śmierci Aviciiego. Policja podała pierwsze informacje

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj