News

Shawn Mendes i Camila Cabello ZERWALI? Wokalista usunął ich wspólny filmik

Shawn Mendes i Camila Cabello ZERWALI? Wokalista usunął ich wspólny filmik

Fot. Instagram.com/shawnmendes

Shawn Mendes i Camila Cabello zerwali? Wokalista usunął ich wspólny filmik, na którym się całują. To koniec gorącego romansu?

Shawn Mendes i Camila Cabello na randce! Trzymali się za ręce >> 

O tym, że Shawn Mendes i Camila Cabello są w sobie zakochani zaczęło się mówić zaraz po premierze ich wspólnego singla Senorita. Przypomnijmy, że w klipie mogliśmy oglądać bardzo gorące sceny z ich udziałem.

Shawn Mendes i Camila Cabello długo nie potwierdzali oficjalnie, że są razem, ale do internetu praktycznie codziennie trafiały ich zdjęcia z randek. Na fotkach Shawn i Camila całowali się, przytulali i trzymali się za ręce. Mimo wszystko niektórzy fani przypuszczali, że romans wokalistów to tylko akcja promująca ich wspólny kawałek.

Shawn Mendes i Camila Cabello udają związek? „Czuć fałsz” >> 

We wrześniu Mendes wrzucił na Instagram filmik, na którym całuje się z Camilą Cabello. Para chciała żartobliwie odpowiedzieć na komentarze obserwatorów, którzy zarzucali im nie tylko, że ich relacja jest fałszywa, lecz także, że… całują się jak „ryby”. W pewnym momencie Shawn i Camila rzucili się na siebie i zaczęli lizać się po twarzach! 

Shawn Mendes i Camila Cabello LIŻĄ się na Instagramie. Śmieszne czy straszne? >> 

Niedawno pamiętne wideo zniknęło z profilu Shawna Mendesa. Fani są zaniepokojeni i podejrzewają, że piosenkarz usunął filmik, bo znowu jest singlem. Na razie nie wiadomo czy to prawda, bo ani Shawn Mendes, ani Camila Cabello nie odnieśli się do komentarzy fanów.

Na profilach artystów nadal możemy zobaczyć ich wspólne zdjęcia, więc jest nadzieja, że między nimi wszystko w porządku. Może po prostu filmik już nie podobał się Shawnowi… ? ;-) 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you @vmas & thank you to everyone we love you!! ??

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@samdameshek

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

me asking Shawn if he will ever learn the lyrics to the bridge of IKWYDLS

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.