Reklama
placeholder
News

Shawn Mendes UPUŚCIŁ Camilę Cabello podczas prób! Musiało boleć [WIDEO]

Shawn Mendes UPUŚCIŁ Camilę Cabello podczas prób! Musiało boleć [WIDEO]

Fot. Instagram.com

Reklama
Reklama
placeholder

Shawn Mendes upuścił Camilę Cabello podczas prób! Chociaż nic poważnego się nie stało, taki upadek musiał boleć. Zobaczcie wideo!

Shawn Mendes i Camila Cabello w najbardziej zmysłowym klipie lata >> 

21 czerwca 2019 roku w internecie pojawił się teledysk do nowego singla Camili Cabello i Shawna Mendesa. Señorita to wakacyjny klip z naprawdę gorącym klipem. W wideo Shawn i Camila przeżywają wakacyjną miłość. Grają parę kochanków, a namiętnym pocałunkom nie ma końca. Niedawno Camila Cabello pokazała nagranie zza kulis kręcenia teledysku do Señority.

Na krótkim fragmencie widać jak wokalistka ćwiczy z Shawnem Mendesem układ choreograficzny. W pewnym momencie Shawnawi nie udaje się złapać Camili i ta upada na podłogę.

Baron pokazał tatę i brata! Podobni? > >

Pamiętasz jak MNIE UPUŚCIŁEŚ?!!!!! Shawn Mendes – napisała Cabello pod wideo.

Wokalistce raczej nic złego się nie stało. Camilla podeszła też do całej sytuacji z dużym poczuciem humoru, ale ten upadek wyglądał groźnie. Widać, że Shawn Mendes trochę się nim przejął. 

Nie można tak po prostu upuścić Camili Cabello, nie można tego robić. Jeśli zrobię to jeszcze raz, to dla mnie koniec – powiedział Shawn w filmie.

Youtube: Lord Kruszwil w Fame MMA! Kiedy walka? >> 

Na szczęście w teledysku do Señority choreografia wyszła Shawnawi i Camili naprawdę zacnie. ;-) Do tej pory ich wspólny klip odtworzono na Youtube ponad 550 tysięcy razy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama