Mój profil
News

Stosunkowo Najwięcej Muzyki – rusza nasza nowa kampania reklamowa!

Stosunkowo Najwięcej Muzyki – rusza nasza nowa kampania reklamowa!

W piątek, 29 września, pod hasłem Stosunkowo Najwięcej Muzyki, startujemy z nową kampanią reklamową!

To jest stosunkowo fajna kampania! A my mamy Stosunkowo Najwięcej Muzyki! I już nie możemy się doczekać, aż zobaczycie nasze spoty w całej okazałości :)

Bohaterami nowej kampanii są - nie mogło być inaczej - nasi prezenterzy: Siostry ADiHD, Kristina Kurcheva i Marcin Łukasik, którzy w spotach musieli się wcielić w muzyków, grających między innymi na różnych instrumentach muzycznych. A to wszystko do największego obecnie hitu w Polsce – „More Than You Know” Axwella & Ingrosso.

Oglądajcie uważnie, bo zapewiamy Was, że nie wszystko jest takie, jakie się wydaje na pierwszy rzut oka ;) Uważny widz może wychwycić w spotach drugie dno, ale z pewnością każdy zapamięta jeden przekaz – to w 4FUN.TV znajdziecie właśnie Stosunkowo Najwięcej Muzyki!

Kiedy inni męczą długim gadaniem - my dostarczamy swoim widzom najlepsze hity! W nowej kampanii puszczamy do Was oko i dajemy Wam „Stosunkowo Najwięcej Muzyki”! A więc nie ma co gadać, trzeba oglądać! Widzimy się na antenie 4FUN.TV, 4FUN DANCE i 4FUN GOLD HITS!

No dobra, to teraz poświęćcie stosunkowo krótką chwilę i zobaczcie spoty! Spójrzcie na nie - dosłownie - z przymrużeniem oka i pamiętajcie - co złego, to nie my! ;)

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj