News

Sylwia Grzeszczak całuje się z tajemniczym mężczyzną! Zobacz klip RAKIETY

Sylwia Grzeszczak całuje się z tajemniczym mężczyzną! Zobacz klip RAKIETY

Fot. Youtube.com/SylwiaGrzeszczak

Sylwia Grzeszczak całuje się z tajemniczym mężczyzną i nie jest to jej mąż, Liber! Zobaczcie klip do najnowszego singla wokalistki – Rakiety.

Książę Harry ma obsesję na punkcie… paznokci! To przez Meghan >> 

Sylwia Grzeszczak – nowa piosenka Rakiety

Sylwia Grzeszczak zabiera swoich fanów w kolejną muzyczną podróż. Nowy, długo wyczekiwany singiel Rakiety nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc, mówi o wielkich marzeniach i przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce. Artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach.

Perseidy: zobacz kiedy oglądać deszcz meteorów! >> 

Sylwia Grzeszczak i RAKIETY - aktor z teledysku

Teledysk do najnowszego singla Sylwii Grzeszczak pojawił się 9 sierpnia 2019 roku. W klipie wokalistka całuje się z tajemniczym przystojniakiem. Ukochanego artystki gra 28-letni aktor Oskar Stoczyński, który pojawił się już m.in. w filmie Miasto 44 i serialu Chyłka-Zaginięcie.

Prywatnie Sylwia Grzeszczak jest związana z Marcinem „Liberem” Piotrowskim, z którym ma 4-letnią córkę Bognę. Mówi się, że para spodziewa się drugiego dziecka.

Sylwia Grzeszczak jest w CIĄŻY! >> 

Sylwia Grzeszczak - nowa płyta 

Warto dodać, że w dniu premiery singla Rakiety wystartowała też przedsprzedaż nowej płyty Sylwii Grzeszczak – Best Of Live: 10 Ten Tour, który ukaże się już 20 września 2019 roku. Krążek jest zapisem występu Sylwii Grzeszczak w trójmiejskiej ERGO Arenie. Na albumie będzie można usłyszeć przekrój twórczości artystki w wyjątkowych wykonaniach.

Do limitowanego preorderu płyty Best Of Live: 10 Ten Tour zostanie dołączony dodatkowy krążek z singlem Rakiety.

Premiera w 4FUN.TV: Siles i Smolasty z nową piosenką SPODNIE >> 

Przypominamy, że niedawno minęło dziesięć lat od premiery debiutanckiej płyty Sylwii Grzeszczak – Ona i On. Z tej okazji wokalistka wyruszyła w trasę koncertową po największych miastach Polski. W czasie 10TEN TOUR można było usłyszeć największe przeboje artystki w nowych aranżacjach, które zostały przygotowane specjalnie z okazji jubileuszu.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„RAKIETY” 3 dni do premiery !! #premiera #singiel #odliczanie#song #radość #piątek#utwór#nowość

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj