Reklama
placeholder
News

Taco Hemingway i Iga Lis potwierdzili związek tym zdjęciem!

Taco Hemingway i Iga Lis potwierdzili związek tym zdjęciem!

YouTube.com/QueQuality

Reklama
Reklama
placeholder

To już oficjalne! Iga Lis i Filip Szcześniak, czyli Taco Hamingway, są parą! Iga Lis opublikowała na Instagramie zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości. To ich pierwsze oficjalne wspólne zdjęcie!

Iga Lis i Taco Hamingway – historia związku

O tym, że córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin spotyka się z Taco Hamingwayem mówiło się od miesięcy. Plotki o tym, że się spotykają pojawiły się po tym, jak paparazzi opublikowali kilka ich wspólnych zdjęć. Mówiło się, że to dla Igi Taco tworzy najnowsze piosenki. Niedawno pisaliśmy też o ich pierwszych wspólnych świętach

Jak do tej pory, oficjalnie ani Iga Lis, ani Taco Hamingway nie potwierdzili swojego związku. Unikali rozgłosu, nie afiszowali się ze swoim uczuciem. Spekulowano, że tak, jak szybko ich relacja rozkwitła, tak szybko się skończy, bo modelka wyjeżdża na studia do Anglii. Wszystko wskazuje na to, że ich relacja ma się dobrze, a miłość kwitnie!

Iga pożegnała 2018 rok szczególnym zdjęciem. W Sylwestra wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w objęciach rapera. Chyba nareszcie para potwierdziła plotki o swojej miłości!

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama