News

Taco Hemingway: nowa płyta znów niespodziewanie! Sprzedaż ruszyła [TRACKLISTA]

Taco Hemingway: nowa płyta znów niespodziewanie! Sprzedaż ruszyła [TRACKLISTA]

fot. instagram.com/hiphopnigdystop

Taco Hemingway po raz kolejny w swojej karierze zaskoczył fanów nowym materiałem. Raper niespodziewanie rozpoczął preorder swojej kolejnej płyty!

Nowa płyta Taco Hemingwaya nosi tytuł POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19 i można ją już zamówić w preorderze. Oficjalna premiera przewidziana jest na 9 sierpnia tego roku.

Taco Hemingway i Iga Lis przyłapani na randce. Ładna z nich para? [ZDJĘCIA] >>

„To wszystko dziełem przypadku”… Jeszcze na początku maja pisałem zupełnie inną płytę. Obiecałem sobie, że tym razem dam sobie tyle czasu, ile będzie trzeba. Zapowiedziana na rok 2019 przerwa wydawnicza miała być więc wymogiem logistycznym. Okazało się jednak, że jestem uzależniony od wydawania nowego materiału w lato. Cóż począć. I tak właśnie powstała „Pocztówka”. Po roku 2018, erze silnego skupiania się na sobie („SOMA” + „Café Belga” + „Flagey”), czas wymienić lustro na teleskop i wrócić do obserwowania miasta i społeczeństwa. Żeby jednak zadowolić ten segment słuchaczy, który lubi posłuchać sobie moich mniej lub bardziej zrytmizowanych neurotyzmów, postanowiłem dać im upust w stuwersowych „Kabrioletach” zamykających standardową wersję płyty. Pierwszy raz w życiu w swoich działaniach solowych zdecydowałem się zaprosić na płytę kilku gości, i to dość zróżnicowanych pod kątem muzycznym i osobowościowym.

Jako że nic mnie tak nie mierzi jak mitologizacja poetów, muzyków i artystów, powiem to najprościej jak się da: przed tobą znajduje się seria dźwięków i garść obserwacji. Tylko i aż tyle. Nie jest to rozprawka ani reportaż. Nie jest to esej ani epopeja. Nie jest to manifest, memoir ani moralitet. Jest to pocztówka. Oto kilka opowieści z Warszawy. Ode mnie, dla was. Niechaj umili wam to kolejne burzliwe lato – czytamy w opisie płyty.

 

Taco Hemingway – POCZTÓWKA Z WWA, LATO’19 [TRACKLISTA]

1. CZŁOWIEK Z DZIURĄ ZAMIAST KRTANI
2. ANTYSMOGOWA MASKA W MOIM CARRY-ON BAGGAGE feat. ?
3. LECI NOWY FUTURE
4. W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE feat. ?
5. WWA VHS feat. ?
6. WYTRAWNE (Z NUTĄ DESPERACJI)
7. WUJEK DOBRA RADA 
8. TIJUANA feat. ?
9. SANATORIUM feat. ?
10. ALERT RCB feat. ?
11. KABRIOLETY

Edycja limitowana zawiera dwa dodatkowe utwory, których Taco na razie nie zdradził. Jak obstawiacie - jacy artyści kryją się pod nieznanymi duetami?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[Taco instagram stories update] „“To wszystko dziełem przypadku”… Jeszcze na początku maja pisałem zupełnie inną płytę. Obiecałem sobie, że tym razem dam sobie tyle czasu, ile będzie trzeba. Zapowiedziana na rok 2019 przerwa wydawnicza miała być więc wymogiem logistycznym. Okazało się jednak, że jestem uzależniony od wydawania nowego materiału w lato. Cóż począć. I tak właśnie powstała “Pocztówka”. Po roku 2018, erze silnego skupiania się na sobie (“SOMA” + “Café Belga” + “Flagey”), czas wymienić lustro na teleskop i wrócić do obserwowania miasta i społeczeństwa. Żeby jednak zadowolić ten segment słuchaczy, który lubi posłuchać sobie moich mniej lub bardziej zrytmizowanych neurotyzmów, postanowiłem dać im upust w stuwersowych “Kabrioletach” zamykających standardową wersję płyty. Pierwszy raz w życiu w swoich działaniach solowych zdecydowałem się zaprosić na płytę kilku gości, i to dość zróżnicowanych pod kątem muzycznym i osobowościowym. Jako że nic mnie tak nie mierzi jak mitologizacja poetów, muzyków i artystów, powiem to najprościej jak się da: przed tobą znajduje się seria dźwięków i garść obserwacji. Tylko i aż tyle. Nie jest to rozprawka ani reportaż. Nie jest to esej ani epopeja. Nie jest to manifest, memoir ani moralitet. Jest to pocztówka. Oto kilka opowieści z Warszawy. Ode mnie, dla was. Niechaj umili wam to kolejne burzliwe lato.”

Post udostępniony przez Taco Hemingway News (@tacohemingwayfanpage)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W Krakowie rewela. ? @dontuco

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj