Reklama
placeholder
News

Taco Hemingway jako jedyny raper w Polsce wyprzedał PGE Narodowy. Jak dobrze go znacie? [QUIZ]

Taco Hemingway jako jedyny raper w Polsce wyprzedał PGE Narodowy. Jak dobrze go znacie? [QUIZ]

fot. YouTube: Taco Hemingway

Reklama
Reklama
placeholder

Taco Hemingway niedawno został pierwszym raperem, który wyprzedał bilety na PGE Narodowy. To właśnie tam obędzie się finał jego trasy koncertowej 1-800-OŚWIECENIE, który został zaplanowany na 22 czerwca 2024 roku. Wyprzedany stadion to nie jedyny sukces Taco Hemingway'a, który jest doskonałym dowodem na to, że cieszy się on szczególnym uznaniem wśród polskich słuchaczy. Raper ma na swoim koncie aż 13 nominacji do Fryderyków. Statuetkę w kategorii Album roku hip-hop dotychczas wygrał 4 razy. Został też jedynym artystą, który zdobył Fryderyka aż trzy razy z rzędu i zapisał się w historii gali jako jedyny raper, który został nominowany oraz nagrodzony w kategorii Utwór roku. Jeśli jesteście fanami twórczości Taco Hemingwaya, przygotowaliśmy dla was quiz, w którym możecie sprawdzić, jak dobrze go znacie. 

Taco Hemingway wydał 1-800-OŚWIECENIE! Te kawałki wybrzmią na trasie w 2024 >>

Jak dobrze znacie Taco Hemingway'a? [QUIZ]

Taco Hemingway od początku swojej kariery niechętnie udziela wywiadów. W sieci mimo to nie brakuje ciekawostek na temat jego prywatnego życia. Słuchacze przez lata mogli dowiedzieć się o nim naprawdę sporo również za sprawą jego piosenek, w których przedstawia przede wszystkim własną wizję Warszawy. Twórczość Taco Hemingway'a do dziś pobija serca słuchaczy, a jego najnowsza płyta 1-800-OŚWIECENIE sprzedała się w ponad 120 tysiącach przekraczając poczwórny platynowy nakład. 

Taco Hemingway i Iga Lis wzięli cichy ślub? To ma być dowód >>

W poniższym quizie możecie przekonać się, jak dobrze znacie Taco Hemingwaya, który dzięki swoim sukcesom zasłużył na tytuł najlepiej sprzedającego się rapera XXI wieku w Polsce.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama