News

Taco Hemingway: specjalny box za 300 zł wyprzedany w dobę! Co było w środku?

Taco Hemingway: specjalny box za 300 zł wyprzedany w dobę! Co było w środku?

instagram.com/tacohemingway

Zaledwie doba wystarczyła, by został wyprzedany cały nakład nowej edycji płyty Taco Hemingwaya Marmur. Do sprzedaży trafiło zaledwie 500 egzemplarzy wydawnictwa, ale warto zaznaczyć, że niedość, że to wydanie winylowe to jeszcze jego cena wynosiła 299 złotych.

Od czasu premiery płyty Marmuru Taco Hemingway zdążył już wydać album Szprycer, Soma 0,5 mg nagrany wspólnie z Quebonafide oraz ostatnie wydawnictwo Taco - Cafe Belga.

Co sprawiło, że nowa edycja krążka Marmur była tak pożądana?

Strzały na planie klipu znanych raperów >>

W eleganckim boxie znalazły się dwa czarne winyle oraz szereg gadżetów inspirowanych motywem przewodnim albumu, czyli fikcyjnym trójmiejskim hotelem Marmur.

Klucz ze stylową zawieszką otwiera drzwi do hotelowego pokoju, w którym można się rozgościć zakładając wygodne kapcie, odświeżyć używając zapachowego mydła oraz otrzeć pot z czoła tamtejszym ręcznikiem. Wszystko prosto z luksusowego boksu. W Hotelu Marmur oczywiście można liczyć na prywatność, dlatego do boksu została dołączona także stosowna zawieszka na klamkę. Całości dopełnia oficjalna kartka poczty hotelowej oraz stylowe powitanie. Wszystkie materiały zostały ozdobione oryginalnym logotypem, a niektóre z nich nawet haftem – opisał to wyjątkowe wydanie Asfalt Records.

Kupilibyście (gdybyście zdążyli)? ?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj