News

TzG bez trzech uczestników. Koronawirus na planie

TzG bez trzech uczestników. Koronawirus na planie

Fot. Instagram.com/tanieczgwiazdami

Taniec z Gwiazdami bez trzech uczestników. Koronawirus pojawił się na planie tanecznego show. Kto nie zatańczy w najbliższym odcinku?

Filip Gurłacz jako Harry Styles! Podobny? [WIDEO] >>

9 października 2020 roku zobaczymy już ósmy odcinek 11. edycji Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. O Kryształową Kulę walczy w tej chwili już tylko pięć par. Niestety, krótko przed emisją nowego odcinka ogłoszono, że na parkiecie nie zatańczą trzy osoby.

Taniec z Gwiazdami 11 – odcinek 9.10.2020 bez Bogdana Kalusa, Jana Klimenta i Lenki Klimentovej

Na oficjalnym profilu na Instagramie programu poinformowano, że w nowym odcinku Tańca z Gwiazdami zabraknie Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej oraz Jana Klimenta, który partneruje Ani Karwan. Tancerz prywatnie jest mężem trenerki Bogdana Kalusa. 

W dzisiejszym odcinku @tanieczgwiazdami niestety nie zobaczymy wszystkich par. Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i @lenkakliment, którzy są na kwarantannie. (…) @janekkliment również musiał się poddać kwarantannie i nie zobaczymy go w dzisiejszym odcinku. (…) Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia – czytamy.

Nazwisko tancerza, z którym w nadchodzącym odcinku Tańca z Gwiazdami zatańczy Ania Karwan poznamy prawdopodobnie już w trakcie emisji. 

Stan wyjątkowy w Polsce? „Nie wykluczamy” >>

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 9 października 2020 roku odbędzie się bez udziału publiczności.

Przypomnijmy, że 11. edycja tanecznego show wystartowała wiosną 2020 roku. Po dwóch tygodniach produkcja zdecydowała o zawieszeniu nagrań przez epidemię koronawirusa. Program wrócił na antenę na początku września. 

[AKTUALIZACJA, 9.10.2020, 22.00] 

W zastępstwie Jana Klimenta z Anią Karwan zatańczył Kamil Kuroczko. Niestety, decyzją widzów wokalistka opuściła program.

Zdecydowano, że do programu wracają Sylwester Wilk oraz Hanna Żudziewicz. Para wystąpi już w najbliższym odcinku Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - 16 października. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niestety dzisiaj żegnamy się z @aniakarwan i @kamilkuroczko #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #karmen

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.