News

Taylor Swift idzie na wojnę z managerem Justina Biebera. O co chodzi?

Taylor Swift idzie na wojnę z managerem Justina Biebera. O co chodzi?

Fot. Instagram.com/taylorswift/justinbieber

Taylor Swift idzie na wojnę z managerem Justina Biebera i Ariany Grande. Zobaczcie o co chodzi. Szykuje się drama roku?

4 rzeczy, które Taylor Swift ukryła w teledysku You Need To Calm Down >>

Taylor Swift vs. Scooter Braun - o co chodzi w aferze?

Niedawno świat obiegła informacja, że manager gwiazd, Scooter Braun, za 300 milionów dolarów wykupił wytwórnię Big Machine Records. Z wydawnictwem współpracowała m.in. Taylor Swift. Gwiazda wydała pod okiem Big Machine Records sześć albumów. Jakiś czas temu wokalistka w bardzo emocjonalnym wpisie skomentowała nowy biznes Brauna i oskarżyła managera m.in. o próby zniszczenia jej kariery:

(…) Dowiedziałem się o zakupie mojej twórczości przez Scootera Brauna w chwili, kiedy dowiedział się o tym cały świat. To manipulacja i próba zastraszania mnie. (…)

Kim Kardashian ma własną bieliznę. Jej nazwa jest bardzo kontrowersyjna >>

Taylor Swift przypomniała też pamiętną rozmowę telefoniczną z Kim Kardashian i teledysk Kanye Westa, w którym Swift pojawiła się nago. Wokalistka twierdzi, że te wszystkie sytuacje były próbą zniszczenia jej przez Scootera Brauna.

(…) Teraz Scooter pozbawił mnie pracy, której nie miałam okazji kupić. Moja muzyka wkrótce znajdzie się w rękach kogoś, kto próbował ją zniszczyć.

To najgorszy scenariusz. Tak się dzieje, gdy podpisujesz umowę na 15 lat z kimś, dla kogo termin „lojalność” jest tylko umowny. A kiedy ten człowiek mówi: „Muzyka ma wartość”, oznacza to, że ​​jej wartość jest zależna od mężczyzn, którzy nie brali udziału w jej tworzeniu.

Kiedy zostawiłam swoją twórczość w rękach Scotta, pogodziłam się z faktem, że w końcu je sprzeda. Nigdy w moich najgorszych koszmarach nie wyobrażałem sobie, że kupującym będzie Scooter. Za każdym razem, gdy Scott Borchetta słyszał: „Scooter Braun” z moich ust było to wtedy, kiedy płakałam albo starałam się tego nie robić. (…) Wiedzieli co robią. Chcą kontrolować kobietę, która nie chce mieć z nimi nic wspólnego. (…) – napisała Taylor Swift.

Ariana Grande w mieście Mac Millera. Dała bardzo trudny koncert >> 

Justin Bieber broni managera 

Wpis Taylor wywołał prawdziwą burzę. Post skomentowały inne gwiazdy, m.in. Justin Bieber. Bieber stanął w obronie menadżera i stwierdził, że Taylor Swift nie powinna opowiadać o całej sprawie publicznie. Twierdzi, że artystka chce w ten sposób wzbudzić współczucie i podburzyć innych przeciwko Braunowi. Bieber zapewnił też, że zarówno on jak i Scooter Braun, są gotowi na rozmowę z Taylor Swift i wyjaśnienie całej sprawy.

Przypominamy, że w 2009 roku, w czasie gali VMA, Taylor Swift odbierała nagrodę za nalepszy klip. W tym czasie na scenę wszedł Kanye West i powiedział, że statuetkę powinna dostać Beyonce. Od tamtej pory konflikt Taylor Swift i Kanye Westa się zaostrzał. Po stronie rapera stanął Justin Bieber. W 2016 roku Kanadyjczyk zażartował z Taylor Swift wrzucając na Instagram screen z rozmowy na ten temat z Kanye Westem i Scooterem Braunem. Fotkę podpisał: What's up? (Co słychać?). Teraz za całą sytuację przeprosił Taylor Swift. 

Joe Jonas i Sophie Turner wzięli drugi ślub! >> 

Żona Scootera Brauna komentuje konflikt

To nie koniec. W konflikt Taylor Swift-Scooter Braun zaangażowała się też żona managera – Yael Cohen Braun. Cohen też broni męża i zarzuciła Taylor Swift kłamstwo. Napisała m.in., że wokalistka miała możliwość wykupienia swoich utworów, ale z tego zrezygnowała. Yael stwierdziła, że jej mąż zawsze wierzył w Swift bardziej niż ona sama, a jedyne co ona teraz chce zrobić, to nękać Scootera Brauna:

(…) Dziewczyno, co ty mówisz o prześladowaniu? Wszyscy widzą, jak traktujesz przyjaciół, jak zwiędłe kwiaty. Łatwo zauważyć, że chcesz tylko skłonić ludzi, żeby nękali Scootera. (…)

Na koniec Yael Cohen Braun napisała, że zarówno ona jak i jej mąż są gotowi na rozmowę z Taylor Swift i wyjaśnienie całego zamieszania.

Polak i znane gwiazdy w teledysku Taylor Swift! Zobacz klip do You Need To Calm Down >> 

Taylor Swift - nowa wytwórnia 

Big Machine Records to amerykańska niezależna wytwórnia płytowa, która wydaje przede wszystkim albumy z muzyką pop i country. Wytwórnia została założona w 2005 roku przez Scotta Borchetta.

Katy Perry i Orlando Bloom: ślub jeszcze w tym roku? >> 

W ramach współpracy z Big Machine Records Taylor Swift wydała sześć płyt, które sprzedały się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Jakiś czas temu gwiazda podpisała kontrakt z nowymi wytwórniami – Universal Music Group oraz wchodzącą w jej część Republic Records. Nowa płyta Taylor Swift – Lover – ukaże się już pod nowym szyldem. Premiera krążka już 23 sierpnia 2019 roku.

Po czyjej jesteście stronie?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hey Taylor. First of all i would like to apologize for posting that hurtful instagram post, at the time i thought it was funny but looking back it was distasteful and insensitive.. I have to be honest though it was my caption and post that I screenshoted of scooter and Kanye that said “taylor swift what up” he didnt have anything to do with it and it wasnt even a part of the conversation in all actuality he was the person who told me not to joke like that.. Scooter has had your back since the days you graciously let me open up for you.! As the years have passed we haven’t crossed paths and gotten to communicate our differences, hurts or frustrations. So for you to take it to social media and get people to hate on scooter isn’t fair. What were you trying to accomplish by posting that blog? seems to me like it was to get sympathy u also knew that in posting that your fans would go and bully scooter. Anyway, One thing i know is both scooter and i love you. I feel like the only way to resolve conflict is through communication. So banter back and fourth online i dont believe solves anything. I’m sure Scooter and i would love to talk to you and resolve any conflict, pain or or any feelings that need to be addressed. Neither scooter or i have anything negative to say about you we truly want the best for you. I usually don’t rebuttal things like this but when you try and deface someone i loves character thats crossing a line..

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@taylorswift, I’m here to talk privately anytime.

Post udostępniony przez Yael Cohen Braun (@yael)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✌️Friday calmness✌️

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meredith, an intellectual

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.