News

Taylor Swift: ukryte znaczenie teledysku The Man. Odważnie! Zauważyliście?

Taylor Swift: ukryte znaczenie teledysku The Man. Odważnie! Zauważyliście?

Fot. YouTube.com/Taylor Swift

Taylor Swift wypuściła teledysk The Man. Klip ma ukryte odważne znaczenie. Też to zauważyliście? 

4 rzeczy, które Taylor Swift ukryła w teledysku You Need To Calm Down >> 

27 lutego 2020 roku Taylor Swift wypuściła klip do nowej piosenki – The Man. 30-letnia wokalistka nie tylko stworzyła singiel, lecz także wyreżyserowała teledysk do niego, a nawet wystąpiła w wideo. Swift, ucharakteryzowana na mężczyznę, wcieliła się w rolę głównego bohatera.

Taylor Swift w piosence The Man śpiewa o Scooterze Braunie?

Jeszcze zanim nowa piosenka Taylor Swift ujrzała światło dzienne, spekulowano, że singiel będzie opowiadać o menagerze gwiazd, Scooterze Braunie. Rzeczywiście mężczyzna, za którego przebrała się wokalistka jest podobny do 38-letniego Amerykanina, chociażby ze względu na fryzurę, zarost i styl ubierania.

The Man to piosenka o świecie, w którym rządzą mężczyźni. Główny bohater występujący w teledysku jest pewnym siebie egoistą, dla którego liczą się tylko sukces, uznanie i pieniądze. Mówi się, że przy tworzeniu takiej postaci, Taylor Swift inspirowała się właśnie Scooterem Braunem, z którym od jakiegoś czasu pozostaje w konflikcie.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu świat obiegła informacja, że Scooter Braun, wykupił wytwórnię Big Machine Records, z którą współpracowała m.in. Taylor Swift. Gwiazda wydała pod okiem Big Machine Records sześć albumów. Wokalistka w bardzo emocjonalnym wpisie skomentowała przejęcie przez Brauna jej dorobku i oskarżyła managera m.in. o próby zniszczenia jej kariery i zastraszanie. W obronie Scootera Brauna stanęli m.in. Justin Bieber oraz żona menagera – Yael Cohen Braun.

Taylor Swift idzie na wojnę z managerem Justina Biebera. O co chodzi? >> 

Czy Taylor Swift rzeczywiście śpiewa w piosence The Man o Scooterze Braunie? Oprócz podobieństwa głównego bohatera do menagera, w klipie zobaczycie jeszcze kilka elementów, które mogą świadczyć o tym, że to prawda.

W scenie, którą zobaczycie około 0:54 sekundy teledysku, na ścianie wisi plakat z przekreśloną hulajnogą, czyli „NO SCOOTER”. Taki symbol może być jasnym nawiązaniem do Scootera Brauna.

W tym samym kadrze zobaczycie też komunikat: ZGUBIONE. Jeśli znajdziesz, oddaj Taylor Swift, co również prawdopodobnie oznacza przejęcie przez menagera dorobku Amerykanki.

Na ścianie zobaczycie też wypisane tytuły starych albumów Taylor Swift, do których prawa w tej chwili posiada Braun - Fearless, Speak Now, Red, 1989 Reputation.

Zauważyliście to wcześniej? 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Man down. After a massive mantrum. 🎾 #TheManMusicVideo is out now!

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.