News

Tiger Woods miał wypadek samochodowy. Jak obecnie się czuje?

Tiger Woods miał wypadek samochodowy. Jak obecnie się czuje?

Fot. Wikimedia Commons/Tim Hipps U.S. Army

Tiger Woods 23 lutego 2021 roku miał poważny wypadek samochodowy. Jak obecnie czuje się legendarny golfista?

Tiger Woods miał poważny wypadek. Ma złamane obie nogi >> 

Tiger Woods – wypadek

Pod koniec lutego 45-letni zawodnik rozbił swój samochód na granicy dwóch miast w Kalifornii. Po tym jak straż wydobyła go z wraku auta, został przetransportowany do szpitala.

Informowano, że na początku stan Tigera Woodsa uznawany był za ciężki. W wypadku ucierpiały najbardziej jego nogi – obydwie były złamane, a stan jednej z nich został uznany za „tragiczny”.

Pan Woods doznał znaczących urazów prawej kończyny dolnej i musieliśmy przeprowadzić natychmiastową operację. Otwarte złamania kości piszczelowej i strzałkowej stabilizowano za pomocą wprowadzenia pręta do kości piszczelowej. Pozostałe uszkodzenia kości stopy i stawu skokowego ustabilizowano kombinacją śrób i kołków. Uraz mięśnia i tkanki miękkiej nogi wymagał chirurgicznego uwolnienia powłoki mięśniowej w celu zmniejszenia ciśnienia spowodowanego obrzękiem – przekazał Anish Mahajan, dyrektor medyczny i tymczasowy dyrektor generalny w Harbour-UCLA Medical Center.

Pałac komentuje wywiad Meghan i Harry’ego. Rodzina królewska jest „zasmucona” >> 

Tiger Woods – stan zdrowia po wypadku

Na razie nie wiadomo czy Tiger Woods będzie mógł wrócić do uprawiania sportu. Rory McIlroy, który także jest golfistą, przekazał jednak dobre wiadomości dla fanów zawodnika.

Rozmawiałem z nim chwilę, wysłał mi też wiadomości. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Tiger w przyszłym tygodniu wróci do domu i w otoczeniu rodziny będzie przechodził rehabilitację. Nie tylko ja, ale wszyscy zawodnicy z touru życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia – cytuje jego słowa w programie The Tonight Show Radio Zet.

Na temat stanu zdrowia Tigera Woodsa wypowiedział się też Jay Monahan, komisarz golfowego touru Wielkiego Szlema.

Kilkukrotnie w ostatnim czasie kontaktowałem się z Tigerem oraz członkami jego zespołu. Dobra wiadomość jest taka, że powoli wraca on do formy. Czuje wsparcie całego sportowego świata i to pomaga mu w rekonwalescencji – donosi Radio Szczecin.

Mówi się, że Tiger Woods jest w dobrej formie i na bieżąco śledzi turnieje golfowe.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.