News

Zostań w domu, sadź drzewka w aplikacji i wygrywaj nagrody. Nowy pomysł rządu?

Zostań w domu, sadź drzewka w aplikacji i wygrywaj nagrody. Nowy pomysł rządu?

fot. pixabay.com

Rząd szykuje nowy pomysł, który ma zachęcić ludzi do pozostania w domu? Polegałby na… pozostaniu w domu i sadzeniu drzewka w specjalnej aplikacji. Za to przewidziane będą nagrody. Sprawdźcie szczegóły!

Chcesz zobaczyć wrak Titanica? W 2021 roku ruszają wycieczki! >>

Zostań w domu, sadź drzewka w aplikacji, wygrywaj nagrody

Choć pomysł jest dopiero w fazie przygotowania to mamy już wiele informacji na temat tego projektu. O sprawie informuje Business Insider Polska. Totalizator Sportowy poszukuje partnerów wśród spółek Skarbu Państwa, które pomogłyby w realizacji aplikacji.

Wymyślono, że Totalizator stworzy aplikację, która wykorzysta mechanizmy znane z gier mobilnych, czyli nagradzanie użytkowników za wykonywanie zadań w aplikacji, która w tym czasie będzie śledzić położenie użytkownika – relacjonuje informator portalu.

Prawo jazdy: egzamin praktyczny będzie krótszy? >>

W zainstalowanej aplikacji będziemy opiekować się naszym drzewkiem. W jaki sposób? Roślinkę trzeba będzie podlewać, ale warunkiem jest, że robimy to w naszych domach w określonych godzinach. Sprawdzane to będzie za pomocą trzech metod geolokacji: GPS, WI-FI oraz BTS (stacja logowania się telefonów).

Gra opiera się na wypełnianiu zadań i zdobywaniu punktów, umożliwiających uzyskanie nagród oraz udział w losowaniu. Scenariusz ma być zrozumiały, a kontekst przyjazny. Zabawa będzie przedstawiona w formie hodowli roślin. Ich rozwój będzie odzwierciedlał poziom zaangażowania. Losy zostaną wizualizowane w postaci kwiatów, a kwitnące rośliny będą pełnić funkcję waluty - cytuje Business Insider Polska jeden ze slajdów prezentacji omawiającej projekt.

Czym są kwiaty na internetowym drzewku? Będą to specjalne losy na loterie. Po każdym dniu roślinka, która z pięcioma kwiatkami umożliwi nam wzięcia udziału w specjalnej loterii tygodniowej. Nagrodą może być nawet… samochód. W loteriach codziennych do wygrania będą kody rabatowe, bony podarunkowe lub zestawy elektroniczne.

Portal Business Insider Polska potwierdził u rzecznika prasowego Totalizatora Sportowego, że trwają prace nad aplikacją.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to aplikacja wystartuje 6 grudnia. Akcja będzie trwała aż do 28 marca 2021 roku.

Vanish Mode na Messenger i Instagram. O co chodzi w nowym trybie? >>

Zagralibyście w taką grę? :-)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.