News

Trzy koncerty Dawida Podsiadło odwołane. Poznań ma pecha

Trzy koncerty Dawida Podsiadło odwołane. Poznań ma pecha

screen YouTube/Dawid Podsiadło

Arena Poznań została zamknięta! Przypomnijmy, że został już odwołany koncert Alana Walkera, który miał odbyć się 1 grudnia 2018 roku. W oświadczeniu organizatora widniała jednak informacja, że zmiana terminu występu nie zależy od nich. Czy to do końca prawda?

Koncert Alana Walkera ODWOŁANY. Co z biletami? >>

Fani są zdruzgotani pomimo obietnic, że bilety kupione na koncert Alana Walkera nie przepadają i można je wykorzystać podczas kolejnego jego występu lub odzyskać gotówkę. Wielu z wybierających się na ten występ do Poznania musiało opłacić bilety pociągowe czy autobusowe, a także zapłacić za nocleg po koncercie. Tych kosztów już niestety nikt im nie zwróci.

Okazuje się, że Poznań naprawdę ma pecha. Trzy koncerty Dawida Podsiadło w Poznaniu również mogą zostać odwołane!

Dawid Podsiadło – odwołane koncerty

W związku z oderwaniem się fragmentu sufitu podwieszanego do 17 grudnia 2018 roku zamknięto Arenę Poznań, a to oznacza, że zaplanowane na 4, 5 i 6 grudnia koncerty Dawida Podsiadło mogą się w ogóle nie odbyć w tym roku.

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników wydarzeń, konieczne jest przeprowadzenie prac związanych z zabezpieczeniem elementów sufitu podwieszonego. Wszystkie zaplanowane we wskazanym terminie wydarzenia zostaną w miarę możliwości przeniesione do innych obiektów Międzynarodowych Targów Poznańskich – czytamy na profilu Areny Poznań.

Przypomnijmy, że Dawid Podsiadło jest obecnie w trakcie Małomiasteczkowej Trasy i promuje swój najnowszy album. Istnieje możliwość, że organizatorzy znajdą miejsce, do którego będą w stanie przenieść występy wokalisty, ale fani z Poznania już spekulują, że ich zdaniem nic z tego nie będzie.

Jeśli kupiliście bilety na koncert Dawida Podsiadło w Poznaniu – nie martwcie się! Z pewnością będzie można te wejściówki zwrócić albo wymienić na takie, na które wejdziecie na koncert piosenkarza w innym terminie.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

https://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=44491380

Post udostępniony przez Dawid Podsiadło (@dylanwishop)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj