News

WOŚP 2019: Dawid Podsiadło oddaje kiosk. I Ci go przywiezie

WOŚP 2019: Dawid Podsiadło oddaje kiosk. I Ci go przywiezie

fot. Wikimedia Commons/Adam Kliczek

Sukienki, kolacje, wspólnie spędzony dzień, czy bilety na premierę – to tylko kilka przedmiotów, które gwiazdy przekazują na 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dawid Podsiadło także zdecydował, że podaruje coś od siebie. Artysta oddał na licytację… kiosk!

Kasia Tusk wzięła ślub 5 lat temu?!Sprzedaje suknię na WOŚP >> 

WOŚP 2019: kiosk Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło na aukcję charytatywną przekazał Małomiasteczkowy Kiosk, czyli miejsce, w którym sprzedawał swoje płyty podczas Małomiasteczkowej Trasy. Tam też fani mogli spotkać się z wokalistą. Teraz budynek zostanie przekazany na szczytny cel. Co więcej – Dawid dostarczy go szczęśliwcowi osobiście:

Teraz możesz go kupić - tak, mam na myśli kiosk. Oczywiście z dostawą*, bo wiadomo, że nie damy rady Ci go wysłać. Zwycięzcy aukcji kiosk dostarczę osobiście, i nawet coś w nim sprzedam - napisał na oficjalnej stronie licytacji. 

Licytacja Małomiasteczkowego Kiosku trwa od wczoraj. Aktualna cena to 2 tysiące złotych.

Przypominamy, że cały dochód z 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie przekazany na zakup sprzętu do specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Dawid Podsiadło – trasa koncertowa

Już 3.02 Dawid Podsiadło rusza w kolejną trasę koncertową. Wielkomiejski Tour tym razem obejmuje mniejsze polskie miejscowości, m.in.: Olsztyn, Opole, Kielce i Kołobrzeg.

Dawid Podsiadło i Wielkomiejski Tour: nowe daty i miejsca koncertów >> 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przez swoje całe, nazwijmy to, dorosłe życie byłam na niezliczonej ilości koncertów zaczynając od jazzu kończąc na ciężkim metalu jednak z ręką na sercu muszę przyznać, że żaden z nich nie wywołał u mnie takich emocji co Dawid Podsiadlo (nawet Calum Scott, a to już coś). Pierwszy koncert, na którym do głowy mi nie przyszło aby wyjąc telefon i cokolwiek nagrać. Przeżywałam wszystko tam, stojąc w pierwszym rzędzie, zasłuchana i zalana łzami. To było coś. @dylanwishop nie wiem jak to robisz, ale robisz to dobrze i bynajmniej nie małomiasteczkowo. Dziękuje za tyle pokazanych i przekazanych emocji. #małomiasteczkowatrasa #małomiasteczkowykiosk

Post udostępniony przez Magdalena Julia (@polarniak_)

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tym razem wielkomiejsko. Bilety od piątku na goodtaste.pl/dawidpodsiadlo

Post udostępniony przez Dawid Podsiadło (@dylanwishop)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj