News

To najlepsza wyszukiwarka tanich lotów. Ma opcję lotu „gdziekolwiek”

To najlepsza wyszukiwarka tanich lotów. Ma opcję lotu „gdziekolwiek”

Fot. Pixabay.com

Powstała wyszukiwarka lotów z opcją, która zabierze Cię… „gdziekolwiek” i to najtańszym możliwym połączeniem. To supersprawa dla tych, którzy nie do końca wiedzą gdzie i kiedy dokładnie chcą pojechać. Kupisz tam bilet?

Odprawa na lotnisku będzie szybsza? Wszystko dzięki selfie >>

Strona AZair to idealna opcja dla wszystkich, którzy chcą podróżować ekonomicznie i… nie boją się przygód. AZair.eu wyszuka połączenia, które są jak najtańsze (strona analizuje aż 94 tanie linie lotnicze). W dodatku, żeby kupić bilet nie musisz znać dokładnej daty i dokładnego miejsca wylotu. Wystarczy, że wiesz, na jak długo chcesz wyjechać (jeśli kupujesz bilet w obie strony), do jakiego regionu i w jakim miesiącu. Jeśli jesteś niezdecydowany i nie wiesz gdzie chcesz jechać, też jest wyjście. Wtedy klikasz „gdziekolwiek” i wybierasz z dostępnych opcji. ;-) 

Najpiękniejszy basen w Polsce. Chcielibyście tam pojechać? >> 

Po wybraniu kryteriów AZair grupuje pasujące loty od najtańszych do najdroższych. Co ważne strona nie proponuje żadnych opcji dodatkowych – hoteli, pensjonatów czy samochodów do wynajęcia. Wyszukiwarka AZair jest stworzona przede wszystkim dla tych, którzy nie planują podróży z dnia na dzień i niestraszne im czekanie na przesiadkę nawet 20 godzin i spanie na lotnisku. 

Luksusowy pociąg w Polsce. Przejechalibyście się takim? >> 

Warto zaznaczyć, że AZair ma w swojej ofercie loty tylko do państw w Europie, Północnej Afryce, na Bliskim i Środkowym Wschodzie oraz w części Azji Południowej. Na stronie nie kupicie więc biletów do USA, Kanady, Japonii, Chin i Kolumbii.

Piosenki, które mogą… uratować życie! Lekarze stworzyli playlistę >> 

Na tej stronie znajdziecie dokładną instrukcję jak zabukować bilet na stronie AZair.eu. Warto skorzystać, tym bardziej, że kupując bilety lotnicze na AZair.eu możecie zaoszczędzić kilka stówek (nawet 300-400 złotych).

To kto wybiera się w podróż?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.