News

Żabson zaatakowany przez ochronę podczas koncertu! Szokujące zajście

Żabson zaatakowany przez ochronę podczas koncertu! Szokujące zajście

Fot. Instagram.com/zabsonziomal

Żabson został zaatakowany przez ochronę podczas koncertu! Niedawno raper skomentował to szokujące zajście. Co napisał w oświadczeniu?

Smolasty NAGO na Instagramie. Nagrał filmik >> 

Żabson zaatakowany przez ochroniarzy na koncercie

19 lipca 2019 roku, w czasie drugiego dnia imprezy Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku, w czasie występu grupy Chillwagon, Żabson został zaatakowany przez ochroniarzy. Raper próbował zeskoczyć z barierek i wejść w tłum publiczności, ale został brutalnie zatrzymany przez ochronę. Na nagraniu, które trafiło do internetu widać jak przedstawiciele służb porządkowych powalają Żabsona i przygniatają jego twarz do ziemi. Po incydencie Żabson poszedł za scenę, a koncert Chillwagonu został przerwany.

Polski raper nie żyje. Miał 33 lata >> 

Dzień po zdarzeniu, 20 lipca, Żabson  skomentował całą sytuację na Instagramie.

Wkładam w koncerty dla Was całe serducho. Każdy kto był ten wie i nie muszę nic tłumaczyć, a tylko na Waszej opinii mi zależy moi kochani słuchacze.

W repertuarze mam wiele zabaw z tłumem – skakałem na ludzi ponad 150 razy i mimo, że wprowadziłem do polskiej rap gry kilka patentów, to nigdy nie stanowiły dla nikogo żadnego zagrożenia. Chcę w ten sposób budować poczucie wspólnoty z moim fanami, z którymi łączy mnie ta sama miłość do muzyki.

Tym bardziej boli mnie wczorajsza sytuacja, w której próbując po raz kolejny dać z siebie 200%, zostałem potraktowany tak jak to widać na filmikach. Przykro mi, że w naszym kraju dalej zdarzają się takie rzeczy i ludzie, którzy reagują przemocą na coś czego nie rozumieją, potrafią mieć tak duży wpływ na nasze życie.

Mam nadzieje, że każdy wybaczy nam wcześniejsze zejście ze sceny w Giżycku, ale w tamtym momencie uznałem to za najbardziej dyplomatyczne rozwiązanie. Szczerze mówiąc jestem z siebie dumny, że nie zrobiłem żadnej głupoty, której dzisiaj bym żałował tak jak sprawcy zajścia powinni żałować swojej (…) – napisał w oświadczeniu.

J Balvin splagiatował Żabsona?! ODIO brzmi jak piosenka Polaka >> 

Atak na Żabsona: oświadczenie organizatorów koncertu 

Atak na Żabsona skomentowali też organizatorzy 18. edycji  Mazury Hip Hop Festiwal. W oświadczeniu na Facebooku wyrazili poparcie dla Żabsona i zespołu Chillwagon. Napisali też, że jeśli sprawa trafi do sądu, staną po stronie artystów, którzy brali udział w imprezie.

Podczas drugiego dnia festiwalu 19 lipca 2019 roku doszło do bezpodstawnej agresji na artystę Żabsona ze strony ochrony. Przy próbie wejścia artysty w publiczność, co jest zwyczajem podczas koncertów hip-hopowych, ochroniarze zrzucili rapera z płotków i poturbowali go przy próbie obrony. Jako organizatorzy festiwalu wyrażamy pełne poparcie dla zespołu Chillwagon oraz Żabsona. PROTESTUJEMY przeciw aktom przemocy ze strony osób mających za zadanie ochronę zarówno artystów jak i publiczności. W przypadku skierowania sprawy na drogę sądową staniemy po stronie ARTYSTÓW.  ORGANIZATORZY Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko – czytamy.

Baron wraca do The Voice! To nie koniec niespodzianek >> 

Atak na Żabsona: komentarz firmy ochroniarskiej 

Głos w sprawie zabrała również firma ochroniarska, w której pracowali mężczyźni, którzy zaatakowali Żabsona. Jak podają portale, cytując przedstawiciela firmy, jej pracownicy działali zgodnie z procedurami:

To nie było agresywne. Uważam, że zachowali się profesjonalnie. Tam było zagrożenie staranowania ludzi, było widać, że ochroniarze trzymali płotki. Tłum napierał, a artysta zbyt agresywnie tańczył.

Rafał Brzozowski stracił Koło Fortuny! Co dalej z jego karierą? >> 

Mężczyzna, który wypowiadał się w imieniu firmy ochroniarskiej miał zaznaczyć, że Żabson, skacząc przez barierki, złamał regulamin:

Artysta kopnął dwa razy w twarz ochroniarza tańcząc, nie wiem, czy celowo, czy nie. Ochroniarzowi złamano nogę. Jestem zadowolony z zachowania moich pracowników, nikomu poza naszymi pracownikami nie stała się żadna krzywda. Artysta nie może przeskakiwać przez barierki ochronne, tak jest w regulaminie. Barierki już pękały od naporu widzów, próbowaliśmy uniknąć większej tragedii – czytamy.

Co myślicie o całej sytuacji?

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Żabeł Jumper The Movie Scenario @zabsonziomal Directed @kooza_vids Stuntman @zetihavlb Production @chillwagon

Post udostępniony przez Żabson (@zabsonziomal)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiaj kończę 25 lat. To trochę krejzi czuje się jakbym wczoraj miał 18 i grał pierwsze koncerty z @borixon_newbadline . Jestem szczęśliwy chyba pierwszy raz w życiu mówię to tak pewnie i cieszę się że z roku na rok coraz pewniej. Czasem tylko mój organizm próbuje mnie wytrącić z równowagi więc życzcie mi tylko zdrowia bo resztę albo mam albo zdobędę własną pracą. Czasem czuje się jak dziadek i dziecko w jednym i chyba to najlepsza kombinacja ważne tylko żeby w odpowiednich sytuacjach zachowywać się dojrzale a w innych dziecinnie, czasem mi się pomiesza hahaha. Kocham życie kocham Was kocham świat <3 Fot @kacper__wisniewski

Post udostępniony przez Żabson (@zabsonziomal)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

AMORE Fot @m.rychlinska #pink #love #misbhv #obey #heart #art #fashion #streetwear #portrait

Post udostępniony przez Żabson (@zabsonziomal)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Profesor Xavier fot @mixone_ #hypetalk #marni #tommyhilfiger #fashion #streetwear #blue

Post udostępniony przez Żabson (@zabsonziomal)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ten rok był najbardziej twórczym okresem mojego życia wydałem swój debiut "To Ziomal" który teraz to już pewne pokrył się złotem oraz konceptualną epke "Trapollo". Powstało kilkanaście klipów i sesji zdjęciowych z moim udziałem. Wystąpiłem u @kuba_wojewodzki_official . Podpisałem całoroczny kontrakt z @adidasoriginals . Współpracowałem z @burn_energy @doritospolska oraz @tymczasemeb. W tym roku zapłaciłem więcej podatku dochodowego niż zarobiłem za rap w poprzednich latach 🤑 i hajs się zgadza jak nigdy dotąd . Ale co najważniejsze poznałem wielu ludzi którzy mnie zainspirowali, nauczyli nowych rzeczy i pokazali szersze perspektywy. Poznałem ludzi z innych państw którzy patrzą na wiele spraw tak samo jak ja i zawiązałem z nimi przymierze haha. Ale też pozbyłem się z mojego otoczenia ludzi którzy żerowali na mojej dobroci. Dziękuję ekipie @revolume_pl która trzyma piecze nad moją karierą dzięki Wam jestem teraz tu gdzie jestem. 2019 jest Nasz "INTERNAZIOMAL" 🌏🌍🌎 Fot @osiemdziewiec

Post udostępniony przez Żabson (@zabsonziomal)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj