Mój profil
News

Zespół Queen & Adam Lambert zagrają w Polsce!

Zespół Queen & Adam Lambert zagrają w Polsce!

fot. Wikimedia Commons/Diana Kat

Queen + Adam Lambert przyjadą do Polski z własną sceną i spektakularnym projektem wizualizacji. Nowa, gigantyczna scena, najwyższej klasy oświetlenie i nagłośnienie – zaplanowany na 6 listopada koncert w łódzkiej Atlas Arenie bez wątpienia będzie jednym z największych wydarzeń muzycznych tego roku.

Koncert Queen + Adam Lambert

6 listopada 2017

Atlas Arena w Łodzi

Nie lada atrakcją jest konstrukcja jaką przywiozą ze sobą muzycy – Adam Lambert zaśpiewa dla Was prosto z… ogromnej gitary.  Projekt sceny jest autorstwa znanej na całym świecie firmy STUFISH, która na swoim koncie ma już realizacje dla takich zespołów, jak: Metallica, The Rolling Stones, Black Sabbath, AC/DC, One Direction, Muse czy U2.

Co najciekawsze, architekci odzwierciedlili kształt oryginalnego instrumentu należącego do Briana Maya, który zaprojektował i wykonał ze swoim ojcem w 1960 roku.

- Mamy na swoim koncie kilka niesamowitych projektów, w których artyści przyjeżdżali do nas z własną sceną. Za każdym razem oznaczało to co najmniej dwa razy więcej efektów specjalnych oraz wrażenia, które na długo zapadały w pamięci. Spójrzmy wstecz, chociażby na projekt sceny zespołu Bon Jovi w kształcie przypominającym cadillaca, jaką zobaczyliśmy w Gdańsku w 2013 roku, czy też zeszłoroczna - Justina Biebera z podwieszoną trampoliną i szklaną klatką. Queen również przyjeżdża z własną sceną i już wiemy, że część z jej elementów będzie ruchoma – odpowiedział zapytany o niecodzienną konstrukcję Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem tego przedsięwzięcia.

To wszystko i jeszcze więcej będzie czekać na Was podczas występu zespołu Queen + Adam Lambert! Bilety są nadal dostępne w sprzedaży (możecie je kupić za pośrednictwem stron internetowych tj. www.bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik w całym kraju). Warto się pospieszyć – do zobaczenia na koncercie!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj