News

„Żywy Ken” przeszedł ostateczną korektę płci. „Kocham moją nową waginę”

„Żywy Ken” przeszedł ostateczną korektę płci. „Kocham moją nową waginę”

Fot. Instagram.com/jessicaalvesuk

„Żywy Ken” przeszedł ostateczną korektę płci. Zdecydował się na odważne wyznanie. Powiedział m.in., że kocha swoją nową waginę.

Sandra Kubicka ma młodszą siostrę! Przed nimi pierwsze spotkanie >> 

Jessica Alves przez wiele lat była nazywana „żywym Kenem”. Na początku 2020 roku celebryta, który wcześniej nazywał  się Rodrigo Alves, oświadczył, że nie będzie już żywym Kenem, a chce się zmienić w żywą Barbie. Ogłosił, że zmienia płeć i podczas tego procesu chciał być nazywany „Roddy”.

„Żywy Ken” przeszedł szereg operacji, które miały na celu usunąć jego męskie cechy, m.in. powiększył biust, usunął jabłko Adama i złagodził rysy twarzy.

Kilka miesięcy temu Brazylijczyk przekazał, że zmienił imię na Jessica. Wyjawił też, że kiedyś zamierza założyć rodzinę i zostać matką. 

Żywy Ken zmienił imię i chce mieć dziecko. Jak teraz nazywa się Rodrigo Alves? >> 

Jessica Alves przeszła operację narządów płciowych

Jak donoszą portale, 18 lutego 2021 roku Jessica Alves poddała się ostatecznej korekcie płci. Zabieg został przeprowadzony w klinice w Bangkoku (Tajlandia) i kosztował około 70 tysięcy złotych.

Czuję się, jakbym narodziła się na nowo w wieku 37 lat. Kocham moją nową waginę. Trochę jest opuchnięta, ale za to przeurocza. Teraz mogą zacząć moje życie już jako szczęśliwa kobieta. Za trzy miesiące będę mogła nawet uprawiać seks! Moja wagina zdecydowania da mi poczucie pewności siebie, żebym mogła zacząć romansować – cytuje wypowiedź Jessiki Alves dla Daily Mail Pudelek.

Operacja, której niedawno poddała się Jessica Alves trwała 6 godzin. W powrocie do zdrowia celebrytce pomaga rodzina.

Czuję się lekko odurzona, ale bardzo szczęśliwa. (...) Czuję się świetnie, gdy patrzę na siebie w lustrze. Moje życie będzie teraz o wiele lepsze, bo teraz nareszcie czuję się piękna. Wrócę do Londynu za jakieś 6 tygodni. Nie mogę się doczekać, aż wyskoczę na zakupy (...) – mówiła Alves w czasie rozmowy z dziennikarzami.

Rihanna topless na Instagramie. Spadła na nią fala krytyki [FOTO] >>

Jakiś czas temu w programie śniadaniowym This Morning Jessica Alves powiedziała, że kiedy przejdzie pełną przemianę, przestanie się operować.

Obiecałam to sobie – zapewniła.

 

 

 

\\

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.