News

Żywy Ken zmienił imię i chce mieć dziecko. Jak teraz nazywa się Rodrigo Alves?

Żywy Ken zmienił imię i chce mieć dziecko. Jak teraz nazywa się Rodrigo Alves?

fot. youtube.com/This Morning

Żywy Ken zmienił imię i chce mieć dziecko. Brazylijczyk zdecydował się na odważny krok. Jak teraz nazywa się Rodrigo Alves?

Rodrigo Alves zdobył rozpoznawalność kilka lat temu, gdy postanowił upodobnić się do partnera lalki Barbie. Szybko został okrzyknięty „żywym Kenem”. Pochodzący z Brazylii mężczyzna przeszedł ponad 150 operacji. 36-latek jest m.in. pierwszym mężczyzną, który zdecydował się na usunięcie czterech żeber. Podobno wydał na operacje plastyczne łącznie ponad 500 tysięcy funtów.

Psycho Couple pokazali film z zaręczyn! Romantycznie? >>

Żywy Ken: zmiana imienia, dziecko

Na początku 2020 roku Rodrigo Alves oświadczył, że nie będzie już żywym Kenem, a chce się zmienić w żywą Barbie. Tym samym ogłosił, że zmienia płeć i podczas tego procesu chciał być nazywany „Roddy”.

Od tego czasu żywy Ken przeszedł szereg operacji, które miały na celu usunąć jego męskie cechy. Wśród zabiegów znalazły się takie jak powiększenie biustu, usunięcie jabłka Adama czy złagodzenie rysów twarzy.

Wielomiesięczna transformacja zaowocowała tym, że Rodrigo Alves postanowił udzielić wywiadu w programie śniadaniowym This Morning.  Dowiedzieliśmy się w nim o nowym imieniu gwiazdy oraz o historii pogodzeniu się ze swoją tożsamością.

W mediach społecznościowych widnieję jeszcze jako Rodrigo, ale dzisiaj oficjalnie się to zmieni. Od dzisiaj mam na imię Jessica. […] Przez te wszystkie lata, nawet gdy byłam już znana, toczyłam w sobie walkę z tym, że urodziłam się jako transpłciowa kobieta. Zawsze to o sobie wiedziałam, już od trzeciego czy czwartego roku życia. Zawsze chętniej bawiłam się lalkami i nie wstydziłam się swojej kobiecej strony - powiedziała.

Jessica Alves wyjawiła, że kiedyś chciałaby stworzyć rodzinę. Aktualnie jest w trakcie transformacji i czeka ją jeszcze kilka zabiegów.

Najpierw muszę pokochać samą siebie. Ale chciałabym mieć dziecko. Wyobrażam sobie siebie w roli matki, u boku mężczyzny, który mnie pokocha.[...] Do pełnej przemiany brakuje mi jeszcze trzech zabiegów. Potem przestanę się już operować, obiecałam to sobie - ogłosiła.

10-letni syn Cristiano Ronaldo ma kłopoty? Policja prowadzi dochodzenie >>

Myślicie, że Jessica Alves faktycznie skończy z operacjami plastycznymi?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fly safe wear a mask at all times !! #jetsetter #zurich🇨🇭 #swiss #businessclass at @flyswiss #lv

Post udostępniony przez Jessica Alves (@jessicaalvesuk)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back home 🇬🇧 from home 🇧🇷 #jetskilife #jetsetter #gucci #beauty #lifestyle #novababy #fashion

Post udostępniony przez Jessica Alves (@jessicaalvesuk)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Listing to some inspirational tunes to get ideas for a new pop song 😜 #pop #beauty #girl #pretty

Post udostępniony przez Jessica Alves (@jessicaalvesuk)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.